آخرین وضعیت باقری, دیاباته و کریمی از زبان پزشک استقلال

به گزارش نامیت، آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال استقلال از زبان پزشک این تیم تشریح شد.

آخرین وضعیت باقری, دیاباته و کریمی از زبان پزشک استقلال

به گزارش نامیت و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، دکتر کاوه ستوده درباره وضعیت فرشید باقری گفت: ایشان بعد از مصدومیت تحت درمان نهاده شد و بعد از انجام جلسات فیزیوتراپی، توسط چند فوق تخصص مچ مورد معاینه نهاده شد. بعد از معاینات نظر بعضی از متخصصان جراحی و بعضی دیگر این بود که ایشان اگر با فیزیوتراپی و آب درمانی و تمرینات تقویتی و تعادلی بدون مشکل قابل توجه، توانست به کار خود ادامه دهد، جراحی احتیاج نیست. از طرفی دیگر در صورت جراحی بازتوانی ایشان طولانی می گردد و فصل را از دست خواهد داد و در نتیجه با توصیه فوق تخصص مچ، بنا بر این شد که یکبار دیگر به فرشید باقری فرصت داده گردد. لذا نامبرده فردا در تمرین استقلال حاضر می گردد و تست های فانکشنال (عملکردی) از او گرفته می گردد و اگر مسئله ای نباشد، به تمرینات گروهی اضافه می گردد تا به تیم یاری کند.

او درباره وضعیت دیاباته هم گفت: ایشان با هماهنگی کادرفنی مثل سایر بازیکنان به مرخصی رفته است و یکشنبه خود را به کادرفنی معرفی می نماید. دیاباته هم بعد از تست های مربوطه و در صورت عدم مشکل در این تست ها به تمرینات اضافه می گردد تا برای مصاف با سایپا آماده گردد.

پزشک تیم فوتبال استقلال در سرانجام و درباره وضعیت محسن کریمی گفت: محسن کریمی در حال گذراندن جلسات فیزیوتراپی است تا ورم زانویش کم شده و آماده عمل جراحی جهت پارگی رباط صلیبیش گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 468

به "آخرین وضعیت باقری, دیاباته و کریمی از زبان پزشک استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت باقری, دیاباته و کریمی از زبان پزشک استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید