بوشهر، یحیی گل محمدی: هر روز می گویند فردا و کسی به ما اهمیت نمی دهد، اگر مجموعه پدیده پول ندارد چرا تبلیغات می نماید؟!

به گزارش نامیت، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان به انتقاد از مسئولان شهر مشهد پرداخت که به زعم او به سرخپوشان مشهدی بی توجه هستند.

بوشهر، یحیی گل محمدی: هر روز می گویند فردا و کسی به ما اهمیت نمی دهد، اگر مجموعه پدیده پول ندارد چرا تبلیغات می نماید؟!

به گزارش نامیت از جم، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم گفت: خیلی خوشحالم که فردا باید مقابل مردم خوب جم بازی کنیم، مردم باصفا و خونگرم جم. ما شرایط خوبی در جدول داریم و دوست داریم این شرایط را حفظ کنیم. با این حال کار سختی برای بازی فردا در پیش داریم.

وی ادامه داد: پارس جنوبی در این یکی دو سال تیم قدرتمندی از خود نشان داده است، کادر فنی خوبی در اختیار دارد و بازیکنان باانگیزه ای در این تیم بازی می نمایند. برای هر دو تیم بازی سختی خواهد بود. فکر می کنم از لحاظ کیفی شاهد یک بازی خوبی خواهیم بود، چون بازیکنان هر دو تیم باکیفیت هستند و در قالب کارهای تاکتیکی وظایف خود را انجام می دهند. امیدوارم فردا بازی خوبی را ببینیم. با مسائل زیادی که داریم فردا پا به میدان می گذاریم و انشاءالله بازی خوبی ارائه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با اشاره به مسائل مالی شدید این تیم گفت: در این یکی دو ماه اخیر بازیکنان تنها وعده وعید شنیده اند و مسائل مالی ما رفع نگردیده است. خیلی به ما گفته اند این مسائل حل می گردد، اما تا الان این اتفاق رخ نداده است. این باعث تأسف است که شهر مشهد با این همه امکانات و پتانسیل و گردش مالی فراوان تنها تیمش در لیگ برتر برای حدود هفت هشت میلیارد تومان اینقدر اذیت می گردد. در تیم ما 40 جوان دور هم جمع گردیده اند و می خواهند مردم شهر خود را خوشحال نمایند. شور و شعف خوبی هم در مردم مشهد ایجاد گردیده است، اما کسی به آن اهمیتی نمی دهد و برای مردم شهر خود هم دل شان نمی سوزد. برای مسئولان متأسفم که به خاطر این مبلغ کم تیم ما اذیت می گردد و مردم شهر هم ناامید می شوند. به جز تأسف هیچ چیزی دیگری نمی توانم بگویم. برای مسئولان شهر مشهد متأسفم.

گل محمدی درباره دربی هشتادوهشتم تیم های استقلال و پرسپولیس گفت: بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود و احتمال کم گل بودن بازی زیاد است. احساس می کنم اگر گلی در بازی رد و بدل گردد پرسپولیس به این گل می رسد. قلباً دوست دارم پرسپولیس در این مسابقه برنده گردد و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد. استقلال تیم خوبی در اختیار دارد و از انگیزه زیادی برخوردار است. در مجموع فکر می کنم شاهد یک بازی پایاپای خواهیم بود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه چند درصد از تیمش بومی است، توضیح داد: بازیکنان جوان و بومی زیادی در اختیار داریم. 40،50 درصد تیم ما را بازیکنان مشهدی تشکیل می دهند که دو سه نفر آنها در ترکیب ثابت تیم هستند. برای بازی فردا هم محروم نداریم و رضا ناصحی تنها مصدوم تیم ماست.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با گلایه دوباره از مسائل مالی تحمیل گردیده بر این تیم گفت: با این وضعیت آدم انگیزه اش را از دست می دهد. متأسفانه در این مدت خیلی اذیت شدیم. یک زمان به آدم می گویند که پولی در کار نخواهد بود و بروید کار کنید. در آن صورت تکلیف خود را می دانید، اما در اینجا هر روز می گویند فردا یا فردا، دو روز دیگر یا هفته بعد به شما پول می دهیم. امروز آخرین وعده ای بود که به ما دادند، اما باز هم خبری از پول نشد.

گل محمدی درباره سبک بازی ارائه گردیده توسط تیم پدیده در هفته های گذشته گفت: ما همیشه به دنبال یک بازی رو به جلو و با گل های زیاد هستیم که تماشاگران و بازیکنان ما از آن لذت ببرند. من در هر تیمی که بودم دوست داشتم همین گونه بازی کنیم. فردا هم فرقی نمی نماید. ما باید در خط دفاع خوب باشیم، چون پارس جنوبی بازیکنان هجومی خوبی در اختیار دارد. در خط حمله هم باید خوب و تأثیرگذار باشیم.

وی با بیان اینکه اگر بازیکنان تیمش دو ماه قبل پول می گرفتند با اینکه اکنون بخشی از مبلغ قرارداد خود را دریافت نمایند متفاوت خواهد بود، توضیح داد: دو ماه قبل دلار 10 هزار تومان بود، اما الان ارزش پول ما خیلی پایین آمده است. در وضع خراب اقتصادی مملکت ارزش پول هر روز پایین می آید.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در مورد تبلیغات شرکت پدیده و عدم پرداخت پول به باشگاه زیر مجموعه اش اضافه نمود: بازیکنان ما هم همین را می گویند. 10 بیلبورد برای تبلیغات هزینه نموده اند، اما یک هزار تومانی هم برای تیم ما هزینه نمی نمایند. اگر مجموعه پدیده پول ندارد چرا تبلیغ می نماید؟! متأسفانه این یک تناقض برای ما وجود دارد و کسی هم پاسخگو نیست.

گل محمدی درباره تقابلش با هم تیمی سابق خود یعنی مهدی تارتار در دیدار فردا گفت: من این هفته با او تماس گرفتم. او واقعاً تأثیرگذار بوده است و برای خودش سبکی دارد و می تواند در آینده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 57

به "بوشهر، یحیی گل محمدی: هر روز می گویند فردا و کسی به ما اهمیت نمی دهد، اگر مجموعه پدیده پول ندارد چرا تبلیغات می نماید؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، یحیی گل محمدی: هر روز می گویند فردا و کسی به ما اهمیت نمی دهد، اگر مجموعه پدیده پول ندارد چرا تبلیغات می نماید؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید