تحصیل کارشناسی ارشد در انگلستان 2020

به گزارش نامیت، سیستم آموزش عالی انگلستان از بهترین نظام های آموزشی دنیا به شمار می رود و همیشه در رده بندی های دنیای پیروز به کسب صندلی های بسیار خوبی شده است. بریتانیا بعد از ایالات متحده آمریکا دومین مقصد محبوب در بین دانشجویان خارجی است و هر سال پذیرای بیش از 500000 دانشجوی بین المللی است.

تحصیل کارشناسی ارشد در انگلستان 2020

یکی از دوره هایی که مورد استقبال متقاضیان تحصیل در انگلستان می باشد دوره کارشناسی ارشد در انگلستان می باشد و یکی از بهترین تصمیمات تحصیلی دانشجویان می تواند باشد چرا که مدت زمان تحصیل فوق لیسانس در انگلستان برخلاف سایر کشورها که 2 سال به طول می انجامد 1 ساله می باشد که این مساله خود از لحاظ شهریه و هزینه زندگی به نفع دانشجویان می باشد.

دانشجویانی که می خواهند سریعتر فوق لیسانس بگیرند و جذب کار شوند و یا دانشجویان خارجی که نظام آموزشی آنها به صورت حضور در کلاس است ،دوره MSc یا MA انتخاب مناسب تری برای خواندن دوره کارشناسی ارشد می باشد.

دوره MA یا MSc یک دوره یکساله است که به صورت حضور در کلاس و انجام پروژه پایانی ارائه می گردد. به این منظور ابتدای دوره با حضور در کلاس و شرکت در امتحانات صورت گرفته و پس از آن دانشجویان می توانند زیرنظر استاد راهنما در یکی از موضوع های مرتبط با رشته خود به تحقیقات بپردازند. معمولا 6 ماه از 12 ماه به صورت درس و امتحان و 6 ماه برای پروژه می باشد.

منبع: سفیرساعی
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 931

به "تحصیل کارشناسی ارشد در انگلستان 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحصیل کارشناسی ارشد در انگلستان 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید