تقدیر از رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران

به گزارش نامیت، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس مرکز تدوین مقررات ،ایمنی حمل و نقل ،پدافند غیر عامل و مدیریت بحران وزارت راه و شهرسازی با ارسال نامه ای از رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران به منظور عملکرد مطلوب و تاثیرگذار در هفته ایمنی حمل و نقل تقدیر و قدردانی کرد .

تقدیر از رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درساری، رضا نفیسی با ارسال نامه ای از زحمات و خدمات شایسته مهندس ناهید شهرامی نیا به منظور عملکرد مطلوب و تاثیرگذار در هفته ایمنی حمل و نقل و در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های این سازمان و تعامل با دبیرخانه کمیسیون ایمنی راهها ی کشور تقدیر و قدردانی کرد.

در بخشی از این نامه آمده است : بدینوسیله از کوشش ها و اقدامات شایسته و موثر جنابعالی تقدیر به عمل آمده و امید می رود با استمرار کوششها در سایه همکاری موثر اعضا و الطاف الهی در زمینه آموزش،آگاهی سازی ،ارتقای ایمنی رانندگی و کاهش بیش از پیش تصادفات و جانباختگان حاصل شود.

لازم به ذکر است چندی پیش معاون حمل و نقل وزارت راه و شهر سازی و دبیر کمیسیون ایمنی راه های کشور نیز با ارسال نامه ای از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در مورد افزایش ارتقاء ایمنی و تامین تردد عبور و مرور ایمن در محورهای تحت پوشش خود و همچنین عملکرد مثبت و تاثیرگذار در هفته ایمنی حمل و نقل تقدیر و قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1390

به "تقدیر از رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران" امتیاز دهید

1 کاربر به "تقدیر از رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران" امتیاز داده است | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید