حسینی: نباید به هر شیوه غیراخلاقی برنده شد، بازیکنان به دنبال تقلب نباشند

به گزارش نامیت، سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: به جای اینکه بسیاری از تیم ها به فوتبال بپردازند و فوتبالی با ما بجنگند، به دنبال راه های غیرقانونی هستند.

حسینی: نباید به هر شیوه غیراخلاقی برنده شد، بازیکنان به دنبال تقلب نباشند

به گزارش خبرنگاران، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل سپاهان اصفهان گفت: بعد از بازی با نساجی کوشش کردیم ریکاوری خوبی داشته باشیم. با توجه به اینکه 4 یا 5 روز میان بازی ها فاصله است، کوشش کردیم بازیکنان را از لحاظ روحی و جسمانی آماده بازی کنیم. ما احساس مسئولیت می کنیم و بازی بسیار سختی پیش رو داریم. تیم سپاهان، تیم بزرگی است و همواره جزو مدعیان بوده است. ما هم تیمی باقدمت و با ریشه هستیم و مردم ما چشم امیدشان به این تیم است.

وی با بیان اینکه بازیکنانش با کوشش و نبرد قهرمانانه به دنبال موفقیت هستند، توضیح داد: چیزی که مایه تعجب من شده و بابت آن افسوس می خورم، این است که بعضی ها در این فوتبال به هر طریقی می خواهند برنده شوند. به جای اینکه بسیاری از تیم ها به فوتبال بپردازند و فوتبالی با ما بجنگند، به دنبال راه های غیرقانونی هستند.

غیراخلاقی است که به بازیکنان یاد بدهیم در محوطه جریمه به هر قیمتی شیرجه بروند و تمارض نمایند تا از داور امتیاز بگیرند.، سرمربی نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این جمله گفت: در همه جای جهان با این مسائل برخورد می گردد و همه جا بازیکنان یاد گرفتند که به دنبال تقلب نباشند. بعضی این افتخار را به خود می دهند که به بازیکنان خود آموزش دهند شیرجه بزنند. فوتبال با این کارها پیشرفت نمی کند.

حسینی در ادامه اضافه کرد: گردش اقتصادی فوتبال ما اینگونه است و ما به این شکل هزینه می کنیم، اما فوتبال ما به آن شکل بازیکن جوان و خوب بیرون نمی دهد. باید به اصل قضیه بپردازیم، نه اینکه بخواهیم به هر طریقی و هر شیوه غیراخلاقی برنده شویم.

وی درباره اینکه تیمش تا به امروز توانسته تنها یک گل به ثمر برساند، توضیح داد: ما تیم جوانی داریم و بیشتر بچه های ما اولین سال است که در این سطح بازی می نمایند. باید به این بازیکنان فرصت بدهیم و با آنها کار کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درخصوص غایبان تیمش مقابل سپاهان اعلام کرد: سیروان قربانی مصدوم ماست.

حسینی با بیان اینکه تقریباً کل تیم نفت مسجدسلیمان با بودجه بسیار ضعیفی تغییر نموده است، گفت: برنامه ریزی ما این بود که ابتدای فصل، حداقل امتیازات را جمع کنیم و پس از گذشت چند هفته، پیشرفت هایی در عملکرد هجومی تیم ایجاد گردد. می خواهیم با برنامه پیش برویم. طبق برنامه ریزی می خواستیم ابتدای فصل، حداقل گل خورده را داشته باشیم و نبازیم، اما فکر می کنم مشکل گلزنی به مرور زمان حل می گردد.

کار مربی با ایجاد بیشترین تغییرات و بستن تیم با بودجه کم سخت می گردد.، وی ضمن بیان این جمله گفت: من به این تیم امیدوارم. این بچه ها و من با تمام توان و شبانه روزی کار می کنیم تا باعث پیشرفت تیم شویم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه توقعات نباید به بازیکنان جوان تیمش فشار وارد کند، توضیح داد: اگر توقعات خیلی زیاد باشد، این تیم شنماینده می گردد. باید اصولی فکر کنیم و فشاری به این بازیکنان وارد نکنیم. آنها توانا و بااستعداد هستند و به آنها امیدوارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1289

به "حسینی: نباید به هر شیوه غیراخلاقی برنده شد، بازیکنان به دنبال تقلب نباشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: نباید به هر شیوه غیراخلاقی برنده شد، بازیکنان به دنبال تقلب نباشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید