سازمان بهشت زهرا(س) در مقابله با بحران کرونا مجاهدانه عمل کرده است

به گزارش نامیت، نشست هم اندیشی مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با بخشدار کهریزک پیرامون ارتقا سطح زندگی شهروندان برگزار شد.

سازمان بهشت زهرا(س) در مقابله با بحران کرونا مجاهدانه عمل کرده است

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا، نشست هم اندیشی مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با بخشدار کهریزک و دیگر مسئولان پیرامون ارتقا سطح زندگی شهروندان و بررسی راهکارهای موجود در رفع معضلات منطقه ای برگزار شد.

در این دیدار امین بابایی بخشدار کهریزک ضمن تقدیر از مدیرعامل و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در مدیریت بحران کرونا گفت: فعالیت در مجموعه بهشت زهرا(س)به ویژه در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا به دلیل خدمات رسانی به خانواده های متوفیان کرونایی براساس پروتکل های بهداشتی و تکریم شهروندان داغدار از جمله کارهای سخت و طاقت فرسایی است که نشان از اعتقاد و باور مسئولان این مجموعه به تقدیر الهی دارد.

او خاطرنشان کرد: به درستی سازمان بهشت زهرا(س) باتدبیر مدیریتی خود، در مقابله با بحران کرونا و ارائه خدمات هوشمندانه به شهروندان تهرانی در ایام کرونا بسیار مجاهدانه عمل کرده است.

بخشدار کهریزک اضافه نمود: اقدامات این سازمان خدمتگزار در رفع تألم خانواده های آسیب دیده بسیار سنجیده بوده و این تلاش های شبانه روزی سازمان بهشت زهرا(س) در مدیریت بحران کرونا نه تنها بازخورد ملی بلکه بازخوردی فراملی نیز داشته است و مدیریت سازمان به خوبی از عهده این مسئولیت اجتماعی برآمده است.

بابایی سپس با تأکید بر تعامل و هم افزایی بیش از پیش دو مجموعه شرح داد: با توجه به ظرفیت های مجموعه بهشت زهرا(س) امید است با تعامل سازنده و همدلی در تصمیم سازی ها در مقیاس منطقه ای، امکانات زیرساختی جهت ارتقاء سطح زندگی شهروندان منطقه در اختیار بخشداری کهریزک قرار گیرد و در جهت پیشبرد اهداف مشترک حداکثر همکاری را داشته باشد.

تأکید مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) بر ظرفیت های این مجموعه در حوزه های شهری

در ادامه این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با تأکید بر هم اندیشی و تعامل در راستای ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان گفت: در سال های اخیر پروژه هایی خوبی توسط سازمان بهشت زهرا (س) و شهرداری حرم مطهر امام خمینی(ره) اجرا شده است که سبب بهبود خدمات رسانی به شهروندان شده است.

او با اشاره به مدیرت اجساد در بحران کرونا خاطرنشان کرد: پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) 11 ماه است که در شرایط سخت بحران کرونا در حال خدمات رسانی به شهروندان داغدار هستند و در نهایت تکریم با شهروندان و مراجعه کنندگان خدمات ارائه می کند.

خال در پایان ضمن قدردانی از خدمات و پیگیری های مستمر بخشداری کهریزک در رفع نیازهای اساسی شهروندان این منطقه، به ظرفیت های فراهم شده به واسطه همجواری با بهشت زهرا(س) اشاره کرد و اضافه نمود: بخش اعظمی از کارکنان شاغل در بهشت زهرا(س) از شهروندان کهریزک هستند و استقرار بهشت زهرا(س) در همسایگی کهریزک، ظرفیت های فراوانی را در حوزه مختلف شهری کهریزک و همکاری بین دو مجموعه فراهم کرده و امید است با تقویت زیرساخت های مناسب در رفع مسائل بخش گام بردارد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1347

به "سازمان بهشت زهرا(س) در مقابله با بحران کرونا مجاهدانه عمل کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان بهشت زهرا(س) در مقابله با بحران کرونا مجاهدانه عمل کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید