صباحی فرد: دشمن از اتحاد میان سپاه و ارتش عصبانی است

به گزارش نامیت، تهران (پانا) - فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از مرکز کنترل فرماندهی و سایت راداری کرج تاکید نمود متولی امنیت فضای کشور قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) است که همین امر باعث ایجاد وحدت میان ارتش و سپاه و یاس و عصبانیت دشمنان شده است.

صباحی فرد: دشمن از اتحاد میان سپاه و ارتش عصبانی است

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از بعضی یگان های عملیاتی منطقه پدافند هوایی شمال کشور بازدید کرد. وی در بازدید از مرکز کنترل فرماندهی و سایت راداری کرج با اشاره به افزایش روز به روز همکاری های مشترک و هماهنگی ها با هوافضای سپاه گفت: متولی امنیت فضای کشور قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) است که این امر باعث ایجاد وحدت و اتحاد میان ارتش و سپاه و یاس و عصبانیت دشمنان شده است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی در ادامه با اشاره به اقدامات اجرا شده در حوزه معیشت کارکنان گفت: در سال های اخیر با تدبیر و حمایت های فرماندهی محترم کل ارتش کوشش ها و اقدامات بسیار خوبی در حوزه معیشت کارکنان اجرا شده و کوشش ها در این حوزه همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: در زمینه بازسازی پادگان ها نیز اقدامات بسیار قابل توجهی اجرا شده و هیچ پادگانی نیست که در آن نوسازی نداشته باشیم.

صباحی فرد اضافه کرد: لزوم نوسازی اماکن فرسوده در نیروی پدافند هوایی همچنان وجود دارد و اقدامات در زمینه زدودن کهنگی از منازل سازمانی و اماکن عملیاتی نیز ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1583

به "صباحی فرد: دشمن از اتحاد میان سپاه و ارتش عصبانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صباحی فرد: دشمن از اتحاد میان سپاه و ارتش عصبانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید