فال روزانه آدینه 30 آذر 1397

به گزارش نامیت، در فال روزانه 30 آذر 1397، سعی بر این است تا به سوالات شما در خصوص پیشامدها، بایدها و نبایدها و... که برای بازدیدکنندگان در خصوص طالع بینی روزانه و پیش بینی های علم نجوم است پاسخ های مناسبی داده گردد.

فال روزانه آدینه 30 آذر 1397

فال روزانه آدینه 30 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - متولدین روز آخر آذرماه تولدتان مبارک! منطق و سخاوتمندی شما زبانزد همه اطرافیانتان است. شما از ذهنی خلاق برخوردارید که می توانید در هر لحظه ایده های ناب و جدیدی را فراوری کند. سال جاری برایتان سالی است پر از انرژی. قدرت مقابله با هر مانعی را خواهید داشت و به پیروزیت های چشمگیری خواهید رسید. سفرهای زیادی طی سال جاری برایتان رخ خواهد داد که هر کدام منفعتی جداگانه برایتان دارد. ماه های فروردین، تیر، مهر و آبان از ماه های مهم و پر حادثه ای برایتان خواهد بود.

فروردین

امروز بهتر است با آرامش درونی کمی از انرژی از دست رفته تان را بازیابی کنید. یوگا و یا مدیتیشن می توان تاثیر فوق العاده ای بر روح و روانتان داشته باشد. وسواس و پیگیری در موضوعات مختلف را رها کنید. امروز بایستی بگذارید همه کارها طبق فرایند عادی خود و بدون کنترل شما انجام شوند. نگران نباشید نتیجه نامناسبی پیش نخواهد آمد. امروز سعی کنید که اهداف گروهی در اولویت کاریتان قرار بگیرد. نتیجه کار گروهی همواره پیروزیت خواهد بود.

اردیبهشت

امروز از آن روزهایی است که بسیار سر حال هستید. شاداب و چالاک بوده و می توانید دست به هر کاری بزنید. پس بهتر است از این نیروی فوق العاده نهایت بهره را ببرید. امروز زمان بسیار مناسبی است که برای خودتان ارزش قائل گردد، قدر خود را بدانید. فکر نکنید که کارها همانطوری که شما می خواهید پیش می رود، سعی کنید که ذهنتان را باز گذارید و پذیرای افکار بیشتری باشید. مشورت کردن با دیگران خود را در نتیجه کارها نشان خواهد داد.

خرداد

فعالیت و جنب وجوش اطرافیانتان زیاد شده وبهتر است که شما هم در این کار گروهی شرکت کنید. برای شرکت در این کار گروهی نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید وبه سادگی می توانید در انرژی فزاینده گروه سهیم باشید. تأثیری که خود شما با به کار دریافت توانایی ها و استعدادهایتان می توانید داشته باشید خیلی بیشتر از تأثیر خریدن گران ترین چیزها از مغازه هاست. امروز شرکت در بحث های عمیق و جدی برای شما بسیار جالب خواهد بود و با شرکت در این بحث ها خواهید توانست ذهن خود را به چالش کشیده و چیزهای جدیدی یاد بگیرید که به کارتان خواهند آمد

تیر

امروز در فکر این هستید که آیا داشتن یک دیدگاه مثبت می تواند روز پر استرستان کاملا تغییر داده و به روزی پر نشاط تبدیل کند یا خیر؟ ولی به نظر نمی رسد که این تغییر رویه، تاثیر چندانی در تغییر شرایط موجود داشته باشد. سعی کنید که برای رها شدن از این شرایط به نیروی درونی خود و تواناییتان تکیه کنید. همواره کوتاهترین راه ها بهترین نتیجه را نخواهد داد، صبر و شکیبایی در جهتهای طولانی می تواند شما را به سمت پیروزیت سوق دهد.

مرداد

امروز تقریبا راهی برای فرار از جهت سختی که پیش رویتان قرار گرفته، وجود ندارد. سهی کنید که با خونسردی کامل و اعتماد به نفس بالا قدم در این جهت گذارید. بزرگترین چالش شما در این جهت بی توجهی به جزئیات است که می تواند در آینده عواقب جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. شما تمایل دارید که با هر مشکل در همان لحظه و با قدرت برخورد کنید در صورتی که همواره اینگونه نبوده و بعضی از مسائل کاملا غیرمنتظره شما را غافل گیر خواهند کرد.

شهریور

اگر امروز بتوانید برنامه دقیقی برای خود بریزید به تمامی کارهایتان خواهید رسید. قطعا شما با توانایی و قدرتی که دارید از پس کارهای سخت هم بر خواهید آمد. با برنامه ریزی می توانید تمام متغیرهای پیچیده یک مسئله را در نظر گرفته و برای برطرف هر کدام چاره ای بیندیشید. این را نباید فراموش کنید که هر چه بیشتر کوشش کنید نتیجه کار بهتر و در آن پیروز تر خواهید بود ولی این موضوع نباید به شما چنین حقی دهد که برای رسیدن به خواسته تان حقوق دیگران را ضایع نمایید.

مهر

امروز دست از کوشش برای آنچه می خواهید بر ندارید. به قول گذشتگان جوینده یابنده است، پس با انرژی مضاعفی به ادامه کار بپردازید. امروز تسلط داشتن بر احساساتتان در جلو بردن کارهایتان نقش بسزایی دارد. اگر بتوانید بر حالات احساسی خود مسلط بوده و از منطق و عقل خود بهره ببرید نتیجه ای دو برابر بدست خواهید آورد. امروز ترجیح می دهید از دیگران کمی فاصله بگیرید تا با آسودگی خیال بیشتر به کارهایتان برسید.

آبان

لجبازی و یکدندگی را کنار گذارید، هیچ کاری با کله شقی پیش نخواهد رفت. به حرف دیگران گوش دهید و از مشورت بزرگترها نهایت استفاده را نمایید. اگر در برابر روش های جدید و تغییراتی که قرار است با آن روبرو شوید مقاومت کنید بدون شک شکست خواهید خورد. انعطاف پذیر باشید و از تغییر هراس نداشته باشید. امروز در تصمیم گیری کمی مردد هستید بهتر است روز دیگری را برای دریافت تصمیمات اساسی انتخاب کنید.

آذر

امروز برنامه های هیجان انگیزی در سر دارید و این موضوع باعث شده تا به دنبال راهی برای فرار کردن از مسئولیت هایتان باشید، خوشبختانه آنقدر خلاق هم هستید که بتوانید به سرعت راه حلی پیدا کنید. به این نکته توجه داشته باشید که برای رسیدن به درآمد بیشتر لزوما به فعالیت جسمی بیشتر نیست. کافی است کمی از قوه تخیل و درایتتان سود برده تا به منابع اقتصادی بیشتری دست یابید.

دی

شما فرد مسئولیت پذیری هستید و این موضوع به شما یاری می نماید که هر کاری را به نحو احسن انجام دهید. انرچی فوق العاده شما اطرافیانتان را هم تحت تاثیر قرار داده است. امروز آنچنان انرژی مثبتی از خود به اطراف ساطع نموده اید که همگی ناخودآگاه آغاز به کار کردن نموده اند. البته این عزم و اراده شما برای همگان خوشایند نیست. کسانی که از پیروزی شما خوشنود نخواهند شد سعی در خارج کردنتان از میدان دارند.

بهمن

اتفاقات اطرافتان آنقدر سریع پیش رفته اند که گویی در حال مشاهده یک فیلم پر از حادثه اید. خودتان هم در تعجب هستید که چرا امروز اینگونه پیش رفته است. سعی کنید که در این اتفاقات نقش ویژه ای داشته و از منطق و قدرت خود بهره ببرید. امروز از پیشرفت خود بسیار راضی هستید ولی این را بدانید که این تنها اول راه است و جهتی بسیار طولانی در پیش دارید.

اسفند

امروز روابطتان با همکارانتان به خوبی پیش نرفته و باید بدانید که این مشکل از کجا سرچشمه گرفته است. البته شما کارهای بسیار مهمتری داشته و بهتر است که افکارتان درگیر این مسائل کوچک نکنید. بیان توانایی ها و کارآمد بودنتان در انجام وظایفی که بر عهده دارید در پیشرفت و پیروزیت شما بسیار موثر است. از حمایت اطرافیان و محبت های افراد نزدیک به خودتان غافل نشوید چرا که بدون یاری آن ها به این جایگاهی که در حال حاضر در آن هستید نمی رسیدید.

منبع: setare.com
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1417

به "فال روزانه آدینه 30 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 30 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید