فتحی: تراکتور را که بردیم نگران شدم!

به گزارش نامیت، مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: اینکه عده ای برای منافع شخصی هواداران استقلال و پرسپولیس را به جان هم بیندازند و ما هم فقط تماشا کنیم، خنده دار است.

فتحی: تراکتور را که بردیم نگران شدم!

به گزارش گروه ورزشی نامیت، امیرحسین فتحی در پاسخ به این سؤال که چرا در برنامه تلویزیونی از پلیس فتا خواستید با برخی کانال های طرفداری برخورد کند، گفت: متأسفانه در فضای مجازی کانال هایی فعالیت می نمایند که متعلق به یک نفر هستند و طرفداران استقلال و پرسپولیس را به جان هم می اندازند. من از پلیس فتا خواستم جلوی فعالیت این کانال ها را بگیرد. از برند و لوگوی استقلال استفاده می نمایند و دروغ می نویسند و طرفدار را به جان باشگاه می اندازند. من با انتقاد مسئله ای ندارم، از رقابت هم ترسی ندارم، هیچ وقت نگفتم از من انتقاد نکنید یا چرا رقبای ما قدرتمند هستند، ولی اینکه عده ای برای منافع شخصی طرفداران استقلال و پرسپولیس را به جان هم بیندازند و ما هم فقط تماشا کنیم، خنده دار است.

فتحی تأکید کرد: ما در تبریز یک بازی بزرگ را بردیم و شما دیدید که بعد از بازی از طرفداران تراکتور بابت حضور پرشورشان قدردانی کردم. ما با شور و هیجان طرفداران مسئله ای نداریم، حتی اگر منتقد ما باشند، اما برخی انتقادها به قصد تخریب است و جریان سازی و حاشیه پردازی درون خودش دارد. مثلاً تیم ما در حال حاضر بهترین نتایج را می گیرد و عالی بازی می نماید، اما باز هم عده ای دنبال تخریب هستند.

مدیرعامل استقلال که در برنامه تلویزیونی گفته بود کار من و انصاری فرد واقعاً سخت است، در این خصوص گفت: کسی که شرایط امروز استقلال و پرسپولیس را می داند می فهمد من چه گفتم. در این شرایط که پول نیست، مسائل و بدهی زیاد است، هزینه ها بالاست و باید در چند جبهه بجنگیم مدیریت در این دو باشگاه پرطرفدار کار سختی است. این چیزها را نگفتم که دنبال توجیه و بهانه باشم. ما وظیفه داریم برای تأمین خواسته طرفداران کوشش کنیم و عقب هم نمی نشینیم، ولی این حرف ها را گفتم تا طرفداران بدانند ما در مجموعه باشگاه با چه مسائلی روبرو هستیم.

فتحی با ابراز رضایت از عملکرد استراماچونی گفت: خوشحالم با حمایت طرفداران و کوشش بازیکنان، زحمت های کادر فنی و کوششی که آن ها برای ایجاد تحول داشتند، نتیجه داد. ما اطمینان داشتیم این کوشش ها به نتیجه می رسد و فقط زمان ضروری است. حالا وقت دیدن ثمره کوشش هاست، اما نباید مغرور شویم. شاید باورتان نشود، اما نگرانی من بعد از بردن تراکتور بیشتر شد، چون نباید تصور کنیم دیگر همه چیز تمام است. کار ما تازه آغاز شده و بچه های باتجربه تیم باید حواس شان به جوان ترها باشد تا دچار غرور نشوند. البته استراماچونی باتجربه است و خیلی خوب تیم را کنترل و راهنمایی می نماید. بزرگترین و باارزش ترین کار او این بود که به بچه های استقلال این باور را القا کرد که ما استقلال هستیم و باید از این اسم معتبر با نتایج و اقتدارمان دفاع کنیم. روزهای خوب استقلال با این تفکر ادامه خواهد داشت، به شرطی که پیشکسوتان و طرفداران از استقلال حمایت نمایند. نمی گویم از من حمایت کنید، من امروز هستم شاید فردا نباشم، ولی استقلال همواره هست و بزرگ می ماند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 562

به "فتحی: تراکتور را که بردیم نگران شدم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: تراکتور را که بردیم نگران شدم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید