فراخوان طراحی سکونتگاه های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان تا 17 خرداد ادامه دارد

به گزارش نامیت، مهلت ثبت نام در فراخوان مسابقه طراحی سکونتگاه های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان تا 17 خرداد ماه تمدید شد.

فراخوان طراحی سکونتگاه های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان تا 17 خرداد ادامه دارد

به گزارش گروه فناوری نامیت، بنابر اعلام دبیرخانه چالش های نوآوری و فناوری ایران به منظور فراهم نمودن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت نام در فراخوان مسابقه طراحی سکونتگاه های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان تا تاریخ 17 خرداد ماه سال جاری تمدید گشت. از این رو پژوهشگران، فناوران و شرکت های دانش بنیان علاقمند به شرکت در مسابقه تا این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مسابقه (Ichallenge.ir) فرم پیش نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام کنند.

مسابقه طراحی سکونتگاه های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان که از سوی شرکت صنایع نانوتک آینده (صنتا) با همکاری آی چلنج و با حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، ستاد توسعه فناوری نانو، شهرداری منطقه 19 تهران و انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان از اردیبهشت 99 آغاز شده است طی دو مرحله برگزار خواهد شد. با خاتمه یافتن مهلت ثبت نام در تاریخ 17 خرداد ماه طرح های دریافتی در کمیته فنی ارزیابی شده و حداکثر 20 طرح به مرحله دوم راه می یابند. در این مرحله، به طرح برتر، مطابق با ملاحظات فنی بیان شده، جایزه 30 میلیون ریالی اعطا می شود.

همچنین به ده طرح برگزیده دیگر هر یک جایزه ای 5 میلیون ریالی تعلق می گیرد. شرکت کنندگان در مرحله دوم از زمان دریافت طرح آزمون سه هفته فرصت دارند تا مستندات درخواستی را برای دبیرخانه مسابقه ارسال کنند. در خاتمه سه شرکت کننده به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب می شوند. به نفر اول 120 میلیون ریال، به نفر دوم 80 میلیون ریال و به نفر سوم 50 میلیون ریال اعطا می شود. ضمن اینکه برگزیدگان می توانند برای تجاری سازی طرح خود با حامیان مسابقه وارد مذاکره شوند..

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات مسابقه (نحوه ثبت نام، شرایط ارسال راهکار، جوایز و…) به نشانی Ichallenge.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 972

به "فراخوان طراحی سکونتگاه های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان تا 17 خرداد ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان طراحی سکونتگاه های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان تا 17 خرداد ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید