فراخوان پویش نذر قدم های زینب (س) در گیلان

کمپین دخترانه دانش آموزی با عنوان نذر قدم های زینب (س) در گیلان برگزار می گردد.

فراخوان پویش نذر قدم های زینب (س) در گیلان

به گزارش خبرنگار از ، مهیار فتحی پور، مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان گفت: در آستانه اربعین حسینی طرح ویژه ای با عنوان نذر قدم های زینب (س) ویژه دانش آموزان دختر راه اندازی شده است.

او اضافه نمود: انگیزه بخشی به دانش آموزان برای حضور در پیاده روی اربعین به عنوان یک عنصر تربیتی ویژه، در دستور کار قرار گرفته است که علاوه بر تسهیل حضور دانش آموزان در مراسم پیاده روی اربعین، پویش دانش آموزی نذر قدم های زینب (س) برای دومین سال ویژه جاماندگان اربعین برگزار می گردد.

مدیر روابط عمومی انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان گفت: در این پویش کوشش می گردد آن دسته از دلدادگان حسینی که امکان حضور در پیاده روی اربعین حسینی (ع) ندارند، سهمی در قدردانی از میزبانان این اجتماع عظیم یعنی نوجوانان عراقی داشته باشند.

فتحی پور ادامه داد: دانش آموزان دختر می توانند هدایای خود شامل دست سازه های دانش آموزی، محصولاتی فرهنگی، نامه به دوست عراقی ام، رزق معنوی و... را به اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهر خود تحویل بدهند تا به نیابت از آن ها در طریق الحسین (ع) در بین نوجوانان عراقی توزیع گردد.

او با بیان اینکه این پویش تا 20 مهرماه ادامه دارد، توضیح داد: دانش آموزان می توانند به وسیله شبکه های اجتماعی بله و اینستاگرام به آدرس @ansariha-beyragh این پویش را دنبال نمایند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 14 آبان 1398 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 435

به "فراخوان پویش نذر قدم های زینب (س) در گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان پویش نذر قدم های زینب (س) در گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید