مجوز میزبانی از پرسپولیس در جیب آلومینیوم اراک

به گزارش نامیت، مجید فروتن نیا در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: طبق قرار قبلی قرار بود اگر باشگاه آلومینیوم نسبت به پرداخت بدهی معوقه خود بابت اجاره بهای زمین اقدام نکند، اجازه ندهیم بازی با پرسپولیس در روز دوشنبه ششم بهمن ماه در استادیوم امام خمینی (ره) اراک برگزار گردد.

مجوز میزبانی از پرسپولیس در جیب آلومینیوم اراک

اضافه کرد: این مورد در بازی با ذوب آهن هم پیش آمد اما با پادرمیانی مسئولان استان قرار شد باشگاه آلومینیوم طی چند روز بعد از بازی ذوب آهن نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کند که متأسفانه طبق روال گذشته باز هم شاهد بدقولی این باشگاه بودیم.

وی خاطرنشان کرد: این بار نیز خاطرنشان کردیم که به علت بدقولی های باشگاه آلومینیوم، مانع برگزاری ملاقات پرسپولیس مقابل آلومینیوم در اراک می شویم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری پا در میانی کرد

رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی، بیان نمود: عصر روز شنبه چهارم بهمن ماه طی نشست با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم و مدیرکل ورزش و جوانان استان، بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استاندار خاطرنشان کرد که در زمینه پرداخت بدهی باشگاه مساعدت کند و طبق روال گذشته مقرر شد که طی روزهای آینده باشگاه نسبت به تعهدات خود اقدام کند.

رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی، خاطر کرد: البته به بدقولی های باشگاه آلومینیوم آشنا هستیم و امیدواریم این دروغ راست از آب درآید و باشگاه طی روزهای آینده با مساعدت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نسبت به تعهدات خود اقدام کند.

آلومینیوم اراک استادیوم امام خمینی (ره) را می خواهد

فروتن نیا، پنجشنبه گذشته در مصاحبه با خبرنگاران، اعلام نموده بود به علت بدهی معوقه باشگاه آلومینیوم، این هیأت اجازه برگزاری بازی آلومینیوم با پرسپولیس را نخواهد داد. از طرفی در نشست امروز، اعضای هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک، پیشنهاد کردند که تمامی استادیوم امام خمینی (ره) در اختیار این باشگاه قرار گیرد اما با مخالفت رئیس هیأت دو و میدانی استان مرکزی روبرو شد.

رئیس هیأت دو و میدانی استان مرکزی، گفت: استادیوم 15 هزار نفری امام خمینی (ره) اراک به صورت قانونی و بر اساس فرایند معین شده از سوی وزارت ورزش و جوانان به هیأت دوومیدانی استان مرکزی اجاره داده شده است. ما هم حق قانونی خودمان می دانیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت زمین چمن درآمدزایی داشته باشیم و به دنبال وصول مطالبات به حق و قانون خودمان باشیم.

لازم به ذکر است، روز دوشنبه 6 بهمن ماه تیم پرسپولیس تهران برای ملاقات هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور میهمان تیم آلومینیوم اراک است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1385

به "مجوز میزبانی از پرسپولیس در جیب آلومینیوم اراک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز میزبانی از پرسپولیس در جیب آلومینیوم اراک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید