مهربان: بازگشت محمدیان بعد از 4 سال با سکونشینی قابل تقدیر است، کشتی گیران نه عالی و نه ناامیدکننده بودند

به گزارش نامیت، عضو کمیته فنی مسابقات قهرمان کشوری آزاد گفت: طبیعتا بازگشت به مسابقه بعد از 4 سال دوری کار راحتی نیست، اما محمدیان در بازگشت در سکوی دوم وزن 97 کیلوگرم مسابقات کشوری قرار گرفته است.

مهربان: بازگشت محمدیان بعد از 4 سال با سکونشینی قابل تقدیر است، کشتی گیران نه عالی و نه ناامیدکننده بودند

ابراهیم مهربان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی نامیت در خصوص مسابقات قهرمان کشوری کشتی آزاد گفت: مسابقات نه در سطحی عالی برگزار گردید و نه ناامیدکننده. یک سری کشتی گیر جوان باعث امیدواری شدند، ملکی، عرفان آیینی، محمد خدابخشی که در تیم نوجوانان ما بودند یا محمد کابلی. مجید داستان در 61 کیلوگرم هم خیلی خوب و امیدوارکننده کشتی گرفت. امیرحسین متقی که همین سال جاری در مسابقات نوجوانان دنیا کشتی گرفته بود، عملکرد خیلی خوبی در مسابقات کشوری داشت.

وی با تاکید بر اینکه سطح رقابت های وزن 97 کیلوگرم بالا بود، ادامه داد: علیرضا گودرزی که به محمدحسین محمدیان باخت، دانیال شریعتی، اسماعیل نجاتیان کشتی های خوبی با هم گرفتند. به هرحال ما امیدوار هستیم جوان ها به وسیله مسابقات کشوری به کشتی ما تزریق شوند و این انتقال نیرو به طور دائم اتفاق بیافتد که خوشبختانه در بعضی اوزان شاهد این اتفاق بودیم.

مربی تیم ملی آزاد با اشاره به برگزاری مسابقات به صورت متمرکز توضیح داد: مسابقات سال جاری تیم به تیم نبود و طبق قوانین اتحادیه دنیای برگزار گردید و هر استان می توانست یک کشتی گیر در هر وزن داشته باشد.

مهربان درخصوص بازگشت محمدحسین محمدیان به کشتی بعد از انتها 4 سال محرومیتش گفت: طبیعتا بازگشت به مسابقه بعد از 4 سال دوری کار راحتی نیست. 4 سال در ورزش قهرمانی خودش یک عمر است و اینکه محمدیان توانسته در این مدت تمریناتش را دنبال کند و در بازگشت در سکوی دوم وزن 97 کیلوگرم قرار گرفته، نشان می دهد این جوان چه قدر زحمت کشیده و انگیزه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 454

به "مهربان: بازگشت محمدیان بعد از 4 سال با سکونشینی قابل تقدیر است، کشتی گیران نه عالی و نه ناامیدکننده بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهربان: بازگشت محمدیان بعد از 4 سال با سکونشینی قابل تقدیر است، کشتی گیران نه عالی و نه ناامیدکننده بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید