نام مربیان مطرح اروپایی روی میز مالک باشگاه تراکتور، علی دایی در فهرست سرخ پوشان

به گزارش نامیت، سرمربیان مطرح اروپایی در بین گزینه های جانشینی دنیزلی برای راهنمایی تیم فوتبال تراکتور هستند.

نام مربیان مطرح اروپایی روی میز مالک باشگاه تراکتور، علی دایی در فهرست سرخ پوشان

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش ، مصطفی دنیزلی در جلسه امروز با زنوزی مالک و صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتوراز این تیم تبریزی جدا شد و شیخ لاری به عنوان سرمربی موقت تا زمان انتخاب سرمربی جدید سکان راهنمایی سرخپوشان تبریزی را برعهده گرفت.

بعد از جدایی دنیزلی حدس ها برای انتخاب سرمربی جدید تراکتور آغاز شد. گفته می گردد سرمربیان مطرح اروپایی در بین گزینه های جانشینی دنیزلی هستند. علاوه بر این مربیان داخلی از جمله علی دایی، افشین قطبی و رسول خطیبی جزو گزینه های راهنمایی تراکتور هستند.

البته علی دایی بیشترین شانس را برای راهنمایی تیم تراکتور دارد و حتی گفته می گردد جلسه ای میان او و مدیران تراکتور فردا برگزار می گردد تا وضعیتش معین گردد. دایی قبل از نیم فصل اول هم جزو گزینه های تراکتور بود، اما با تراکتوری ها به توافق نرسید. اکنون دوباره نام دایی برای راهنمایی سرخپوشان تبریزی مطرح شد.

افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس هم در بین گزینه های راهنمایی تراکتوری ها واقع شده است. البته مدیربرنامه اش بیان نمود که پیشنهادی از تراکتور دریافت ننموده است.

به هر حال جانشین دنیزلی در شرایط فعلی مسئله ای است که تراکتوری ها با آن رو به رو هستند. تصمیم به استخدام دوباره یک مربی خارجی، ریسک بزرگی است که تراکتوری ها باید آن را به جان بخرند چرا که در طول چند سال اخیر آن ها با چهار مربی بزرگ خارجی به نام های ارطغرل ساغلام، جان توشاک، جورج لیکنز و مصطفی دنیزلی نتایج چندانی خوبی کسب ننموده اند.

تونی اولیویرا گزینه همیشگی راهنمایی تراکتور

تونی اولیویرا سرمربی سابق تراکتور همیشه جزو گزینه های راهنمایی تراکتور است. این بار هم نام این مربی برای سرمربیگری این تیم تبریزی مطرح شد. علاوه بر این بعضی از مربیان خارجی که راهنمایی هیچ تیمی را برعهده ندارند در بین گزینه های سرمربیگری سرخپوشان تبریزی قرار دارند.

به هر حال با توجه به اینکه باشگاه تراکتور از نظر اقتصادی مسئله ای ندارد به همین علت مربیان مطرح و صاحب سبکی در بین گزینه های مدنظر مالک تراکتور برای راهنمایی تیمش حضور دارند. شنیده ها حاکی از این است که برانکو، ماسیمو کاررا، چزاره پراندلی، فاتح تریم، فن خال و چند مربی دیگر گزینه های جانشینی دنیزلی هستند.

امکان وجود دارد که تراکتوری ها به سمت گزینه های داخلی بروند. این در حالی است که در مقطع فعلی پیدا کردن گزینه مربیگری از میان مربیان داخلی کار بسیار دشواری است چرا که اکثر مربیان صاحب تیم هستند. چند گزینه بدون تیم روی میز تراکتوری ها دیده می گردد که البته حضورشان در تبریز خیلی بعید به نظر می رسد.

شجاعی یاری حال تیم تراکتور تا انتخاب سرمربی جدید

مدیررسانه ای باشگاه تراکتور بیان نموده که دنیزلی امروز از این تیم جدا شد و هنوز گزینه ای برای راهنمایی تراکتور مطرح نشده است و شیخ لاری به طور موقت راهنمایی این تیم تبریزی را برعهده دارد تا سرمربی جدید انتخاب گردد.

نام مسعود شجاعی هم برای راهنمایی تراکتور مطرح شده است، اما باشگاه تراکتور اظهار داشت که شجاعی به عنوان کاپیتان در کنار تیم خواهد بود و یاری حال این تیم تا زمان انتخاب سرمربی جدید است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 551

به "نام مربیان مطرح اروپایی روی میز مالک باشگاه تراکتور، علی دایی در فهرست سرخ پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام مربیان مطرح اروپایی روی میز مالک باشگاه تراکتور، علی دایی در فهرست سرخ پوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید