نیوکاسل 2-2 منچسترسیتی؛ دو امتیاز دیگر هم پرید

به گزارش نامیت، جونجو شلوی با گل دقیقه 88 خود گل دوم و تساوی بخش نیوکاسل را به ثمر رساند تا منچسترسیتی دو امتیاز حساس دیگر را از دست بدهد.

نیوکاسل 2-2 منچسترسیتی؛ دو امتیاز دیگر هم پرید

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی نامیت، منچسترسیتی تیم سوم لیگ برتر پس از تساوی در لیگ قهرمانان، امروز میهمان نیوکاسل بود. حریفی که فصل گذشته برابر آن مغلوب شده بود و نیوکاسل امروز این شانس را داشت تا پس از سال 2003 برای اولین بار دو بار متوالی پیروز به شکست سیتیزن ها گردد. میزبان در رده چهاردهم جدول قرار داشت.

سیتی مطابق انتظار خیلی زود توانست بر توپ و میدان مسلط گردد ولی قادر به خلق موقعیت های جدی گلزنی نبود. یکی دو موقعیت نه چندان جدی روی دروازه ها شاهد بودیم تا اینکه دقیقه 20 ضربه کاشته شلوی با اختلافی اندک راهی اوت شد. این جدی ترین بخت گلزنی بازی بود.

دو دقیقه بعد سیتی به گل رسید. روی نفوذ داوید سیلوا و اشتباه مدافعان نیوکاسل توپ به صورت تقریبا تصادفی به استرلینگ رسید و او از درون محوطه جریمه با یک ضربه پای راست دقیق پیروز به زدن گل اول بازی شد.

سه دقیقه بعد کار به تساوی کشیده شد. آلمیرون که تابستان سال جاری به نیوکاسل پیوسته از درون محوطه جریمه رودریگز با یو شوت محکم نیوکاسل را به گل تساوی کشاند.

حملات سیتی و تسلط بی چون و چرای این تیم در ادامه بازی ثمری نداشت و نیمه اول با تساوی 1-1 پایان یافت.

سیتی نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و دقیقه 58 روی سانتر خطرناک برناردو سیلوا می توانست به گل برسد ولی گلر نیوکاسل زودتر از ژسوس به توپ رسید.

ده دقیقه بعد دی بروینه از درون محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد ولی دوبراوکا با واکنش عالی خود مانع گلزنی ستاره بلژیکی شد.

سیتی که همچنان برای زدن گل رجحان کوشش می کرد، دقیقه 73 تا یکقدمی گلزنی هم رفت ولی برناردو سیلوا از درون محوطه جریمه و در حالی که فقط دوبراوکا را پیش رو داشت، ضربه اش را به بدترین شکل ممکن زد و توپ از کنار دروازه به اوت رفت.

پایان حملات سیتی دقیقه 81 به ثمر نشست و دی بروینه پیروز به گلزنی شد. روی ارسال مندی مدافع نیوکاسل توپ را دور کرد ولی دی بروینه بیرون محوطه جریمه با یک شوت سر ضرب مهارنشدنی طاق دروازه را نشانه گرفت و سیتی را به گل دومش رساند.

به سان نیمه اول نیوکاسل پس از دریافت گل توانست کار را برابر کند. روی یک ضربه کاشته آتسو توپ را زمینی به شلوی پاس داد و این بازیکن هم با یک شوت سهمگین از بیرون محوطه جریمه گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه 92 رحیم استرلینگ روی سانتر دی بروینه می رفت گلزنی کند ولی دوبراوکا روی خط با یک دست توپ را مهار کرد تا در نهایت این بازی با تساوی 2-2 به اتمام برسد. سیتی با این تساوی 29 امتیازی شد و موقتا به رده دوم و بالاتر از لستر صعود کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 582

به "نیوکاسل 2-2 منچسترسیتی؛ دو امتیاز دیگر هم پرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیوکاسل 2-2 منچسترسیتی؛ دو امتیاز دیگر هم پرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید