پزشک استقلال:خوشحالم قائدی با مچ پای مصدوم 2-3 گل برای استقلال زده است، آسیب دیدگی در وی ندیده ایم!

به گزارش نامیت، استراتژی کادر پزشکی استقلال از زمان شروع فعالیت تا امروز سلامت بازیکنان بوده و مطمئن باشید اگر بازیکنی دچار مصدومیت باشد و بازی کردن وی برای سلامتی اش ایجاد خطر کند کادر پزشکی این موضوع را به کادر فنی گزارش خواهد نمود اما تاکید می کنم در خصوص قائدی مصدومیتی در وی مشاهده نشده است.

پزشک استقلال:خوشحالم قائدی با مچ پای مصدوم 2-3 گل برای استقلال زده است، آسیب دیدگی در وی ندیده ایم!

پزشک تیم فوتبال استقلال ادعای مهدی قادی مبنی بر اینکه 2 ماه است دچار مصدومیت شده را رد کرد.

پزشک استقلال:خرسندم قائدی با مچ پای مصدوم 2-3 گل برای استقلال زده است/آسیب دیدگی در وی ندیده ایم!

دکتر کاوه ستوده در گفت و گو با فارس، در واکنش به اظهارات مهدی قائدی در سایت فدراسیون فوتبال که مدعی شده بود 2 ماه است مصدوم است و به دلیل آسیب دیدگی از اردوی تیم ملی خط خورده است گفت:قائدی مدعی شده در آخرین تمرین تیم ملی امید مصدوم شده و به همین دلیل تیم ملی را همراهی نکرده است، البته ما در تمرین تیم ملی حضور نداشتیم که ببینیم وی آسیب دیده یا خیر و کادر پزشکی تیم ملی امید هم در این باره گزارشی به ما ارائه نکرده است و حتی موضوع مصدومیت وی رسانه ای هم نشده است.

وی اضافه نمود: در اولین تمرینی که ما قائدی را دیدیم وی گفت که هیچ مسئله ای ندارد و روز یکشنبه(امروز) با قدرت در تمرین امروز حضور پیدا خواهد نمود اما چطور وی امروز مدعی شده که 2 ماه است مصدوم است جای سوال دارد.

ستوده تاکید نمود: ممکن است در جریان بازی ها بازیکن ضربه هایی بخورد و برای دقایقی احساس درد کند اما وی مصدومیتی که احتیاج به درمان زیر نظر کادر پزشکی استقلال داشته باشد در این 2 ماه نداشته است.البته اگر قائدی مصدوم است ما خرسند هستیم که وی با مچ پای آسیب دیده 2-3 گل برای استقلال به ثمر رسانده است!

وی در خاتمه گفت: استراتژی کادر پزشکی استقلال از زمان شروع فعالیت تا امروز سلامت بازیکنان بوده و مطمئن باشید اگر بازیکنی دچار مصدومیت باشد و بازی کردن وی برای سلامتی اش ایجاد خطر کند کادر پزشکی این موضوع را به کادر فنی گزارش خواهد نمود اما تاکید می کنم در خصوص قائدی مصدومیتی در وی مشاهده نشده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 492

به "پزشک استقلال:خوشحالم قائدی با مچ پای مصدوم 2-3 گل برای استقلال زده است، آسیب دیدگی در وی ندیده ایم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک استقلال:خوشحالم قائدی با مچ پای مصدوم 2-3 گل برای استقلال زده است، آسیب دیدگی در وی ندیده ایم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید