کشف بیش از 229 هزار تجهیزات بهداشتی احتکاری

به گزارش نامیت، رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از 229 هزار نوع تجهیزات بهداشتی احتکاری طی 24 ساعت گذشته در کشور خبر داد.

کشف بیش از 229 هزار تجهیزات بهداشتی احتکاری

به گزارش نامیت از ایسنا، سردار محمدرضا مقیمی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی اطلاعات واصله مردمی مبنی بر احتکار کالاهای بهداشتی توسط برخی از افراد سودجو در استانهای مرکزی و شمال غرب کشور، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در آن استانها قرار گرفت.

وی اضافه نمود: کارآگاهان با اشراف کامل اطلاعاتی، در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام یک سری اقدامات تخصصی، طی 24 گذشته تعداد 17 باب انبار و مرکز متخلف پخش کالاهای بهداشتی را شناسایی و پلمب کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا ادامه داد: کارآگاهان در بازرسی از انبارها بیش از229 هزار قلم انواع تجهیزات بهداشتی شامل 87 هزار و 215 عدد انواع دستکش، 138 هزار و 607 بطری انواع مواد ضدعفونی کننده به همراه پد الکلی و 3 هزار و 537 عدد انواع ماسک احتکاری در سطح کشور کشف کردند.

سردار مقیمی با اشاره به اینکه بیشترین کشفیات متعلق به استان خوزستان است، گفت: در این رابطه 17 نفر دستگیر شدند که برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی با اشاره بر اهمیت حفظ سلامت جسمی و روانی هموطنان تاکید کرد: پلیس امنیت اقتصادی همچنان بر پیشگیری و مبارزه مستمر با محتکران با قوت ادامه می دهد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در انتها ضمن تقدیر از همکاری بسیار خوب هموطنان در اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی از شهروندان خواست تا همواره هرگونه مورد مشکوکی مشاهده کردند، آن را به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

*عکس تزیینی است

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 812

به "کشف بیش از 229 هزار تجهیزات بهداشتی احتکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف بیش از 229 هزار تجهیزات بهداشتی احتکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید