یک نظرسنجی جالب درباره ترامپ

به گزارش نامیت، ایسنا نوشت: نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد، اکثر رای دهندگان جمهوری خواه بیشتر هوادار دونالد ترامپ هستند تا خود حزب جمهوری خواه و این نشان دهنده میزان سلطه رئیس جمهوری آمریکا بر برند جمهوری خواستار است.

یک نظرسنجی جالب درباره ترامپ

به گزارش پایگاه خبری هیل، نظرسنجی هریس برای مرکز مطالعات سیاسی آمریکا در دانشگاه هاروارد نشان می دهد 46 درصد از رای دهندگان ثبت نامی از حزب جمهوری خواه تاکید دارند به دونالد ترامپ بیش از این حزب وفادار هستند و در مقابل 25 درصد طرفدار خود حزب جمهوری خواه هستند. 8 درصد هم طرفدار دو طرف هستند و 9 درصد هم طرفدار ویژه هیچکدام نبودند.

نتایج این نظرسنجی نشان می دهد میزان محبوبیت حزب دموکرات و جمهوری خواه برای اولین بار در یک سال گذشته مساوی شده است. حمایت از این دو حزب 4 درصد است. میزان محبوبیت جمهوری خواستار از دسامبر حرکت صعودی نشان می دهد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به صورت سیستماتیک میزان بالایی از حمایت جمهوری خواستار را به خود اختصاص می دهد و براساس نظرسنجی ها محبوبیت او در میان جمهوری خواستار حدود 9 درصد است.

در حالیکه بیش از چهار تن از رای دهنده به نظرسنجی هریس معتقدند که رای در انتخابات کنگره نشانه ای از مخالفت با رئیس جمهوری آمریکاست، بیش از یک سوم معتقدند که رای آنها از روی حمایت خواهد بود.

مارک پن، از موسسه نظرسنجی هریس می گوید: اکنون حزب جمهوری خواه، حزب ترامپ است. او نامزدی حزب جمهوری خواه را هم بابت سلطه بر رهبران سنتی قدیمی به دست آورد. رای دهندگان به چهره ای مخرب علیه وضعیت کنونی احتیاج داشتند و او همین فرد است.

523

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 87

به "یک نظرسنجی جالب درباره ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نظرسنجی جالب درباره ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید