استانداری خوزستان: فوت سه نفر در این استان صحت ندارد

به گزارش نامیت، معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان با توضیحاتی در مورد اعتراضات مردمی در بعضی نقاط استان در مورد مسائل ناشی از تنش آبی در این استان گفت: معاندان نظام در روز های اخیر به دروغ مطالب و ویدیو هایی مبنی بر کشته شدن سه نفر در این استان منتشر نموده اند که از اساس کذب است.

استانداری خوزستان: فوت سه نفر در این استان صحت ندارد

به گزارش ایرنا؛ ولی الله حیاتی به خبرنگاران گفت: بعضی از مردم استان خوزستان در مناطقی از استان مطالبات به حقی در مورد تامین آب مناطقشان داشته اند که خادمان آن ها در دستگاه های مختلف دولتی در حال رفع آن هستند و در این بین دشمنان قسم خورده نظام با اهداف خاص کلیپ های متعددی مبنی بر فوت سه نفر از شهروندان و دو مامور درفضای مجازی در این زمینه منتشر نموده اند که به هیچ وجه واقعیت ندارد.

وی اضافه کرد: در وقایع اخیر فقط یک نفر از شهروندان بیگناه شادگانی بر اثر تیراندازی اغتشاشگران به سمت ترانس برق که به قصد تخریب اموال عمومی و تحریک مردم و وانمود نمودن فضای ناامنی انجام شده فوت نمود که شناسائی و دستگیری عوامل فوت این فرد بیگناه در دستور کار ماموران انتظامی و امنیتی قرار گرفته است.

وی گفت: در شامگاه 25 تیر ماه در شهر کوت عبدالله یک نفر از شهروندان در جلوی درب منزل خود مورد تیراندازی قرار گرفته و در بیمارستان فاطمه زهرای اهواز فوت نمود که علت قتل این فرد اختلافات خانوادگی بوده و هیچ ارتباطی با وقایع اخیر نداشته است.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان درخصوص ویدیوی منتشرشده در فضای مجازی در مورد شهادت 2 مامور نیروی انتظامی هم گفت: این موضوع مربوط به چند سال قبل و متعلق به حادثه تیراندازی افراد ناشناس به عوامل انتظامی مستقر در چادر نوروزی در یکی از پارک های شهری بوده که تحت اسم وقایع خوزستان منتشر شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه چنین اخبار کذبی به وسیله معاندان نظام و عوامل فریب خورده بیگانه در راستای تضعیف روحیه مردم و ایجاد یاس و تفرقه افکنی، تشویش اذهان عمومی و خدشه دار نمودن امنیت روانی جامعه منتشر می شود از مردم درخواست می کنیم به هیچ وجه به این اخبار توجه نکنند.

وی تاکید نمود: نیرو های انتظامی و امنیتی کشور حافظ امنیت شهروندان هستند و شبانه روز کوشش می کنند نظم و آرامش در جامعه حفظ شود و اینگونه شیطنت ها به منظور ایجاد نفاق میان مردم و فرزندان خود در نیروی انتظامی انجام می شود که راه به جایی نخواهند برد.

حیاتی گفت: به رغم همه هجمه ها و تهدیدات دشمنان قسم خورده نظام، مردم فهیم و هوشیار خوزستان، قطعا با شعور و فهم بالای خود قدرت تشخیص و تحلیل پدیده ها را داشته و همیشه دوشا دوش خدمتگزاران و مدافعان خدوم نیروی انتظامی در راستای اعتلا و ارتقای امنیت کشور در صحنه بوده و خواهند بود.

وی گفت: خوشبختانه با هوشیاری مردم ولایتمدار استان خوزستان که همیشه توطئه های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی نموده اند اکنون استان در آرامش کامل قرار گرفته است و امیدواریم با همت دولتمردان هر چه زودتر مسائل ناشی از تنش آبی استان رفع شود.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان تاکید نمود همه مسئولان استان و از جمله استاندار سخت کوش استان در کوشش هستند تا کمبود منابع آبی را مدیریت و جبران کنند و در این راستا حساسیت مسئولان کشوری را هم در این زمینه ایجاد نموده به طوریکه روز آدینه هیاتی عالیرتبه از سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه در ستاد مدیریت بحران استانداری حاضر شده تا برای مسائل آبی استان چاره اندیشی کنند.

وی گفت: متاسفانه به علت خشکسالی سال جاری، منابع آبی در کشور و به تبع استان خوزستان به شدت کاهش پیدا نموده، ولی مسئولان کشوری و استانی تمام همت خود را به کار گرفته تا این تنش آبی را به حداقل رسانده و آب مورد احتیاج شهروندان خوزستانی را تامین کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1400 بروزرسانی: 5 مرداد 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1658

به "استانداری خوزستان: فوت سه نفر در این استان صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استانداری خوزستان: فوت سه نفر در این استان صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید