فرهنگ و هنر

برنامه چهارمین شب از جشنواره موسیقی فجر 35

در چهارمین شب از سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر 12 اجرا از 11 گروه در شش سالن تهران به روی صحنه می فرایند.

11 فروردین 1399

25 هتل برتر جهان در سال 2016 از نگاه tripadvisor(قسمت دوم)

وب سایت تریپ ادوایزر 25 هتل برتر جهان در سال 2016 را معرفی کرده است که در قسمت اول مقاله به معرفی 8 مورد از آن ها پرداختیم.

7 فروردین 1399

تاج محل را در خانه هنرمندان ببینید

به گزارش خبرنگاران، اکران خصوصی تاج محل به کارگردانی دانش اقباشاوی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی یکشنبه یکم آبان ماه از ساعت 18 تا 19:30 با حضور کارگردان و عوامل فیلم در خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد.

3 فروردین 1399

تعیین نیست تکالیف دانش آموزان چقدر مبتنی بر دانش روز است

خبرنگاران/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: اکنون در شیوه و سبک آموزش دادن آنگونه که باید عمل نمی کنیم، هنوز در روش های سنتی گذشته تکالیفی به دانش آموزان می دهند که اجباری بوده، و تعیین نیست چقدر مبتنی بر دانش روز است.

14 اسفند 1398

سه برنامه جالب گوگل که می توانند اعتیاد به گوشی هوشمند را از بین ببرند!

گوگل طی یک اقدام عجیب، سه برنامه جالب را طراحی کرد که با استفاده از آن ها می توانید میزان استفاده از گوشی هوشمند را کاهش دهید! در واقع، بهتر است بگوییم یاری خواهند کرد اعتیاد به گوشی از بین برود!

12 اسفند 1398

آل پاچینو روی فرش سبز شکار نازی ها

نزدیک به 45 سال بعد از بازی در بعد از ظهر سگی آل پاچینو بار دیگر با کارول کین هم بازی آن فیلم، در سریالی درباره شکار نازی ها دیده شد و روی فرش سبز نمایش آن رفت.

11 اسفند 1398

برگزار نشدن نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری یک نقص در فارس است

مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار نشدن نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری در شیراز را به عنوان یک نقیصه در سرزمین پارس بیان کرد و گفت: نمایشگاه بین المللی گردشگری استان فارس در سازمان ملل به ثبت رسیده بود.

5 اسفند 1398

طرح تاکسی گردشگری در اصفهان اجرا می گردد، رشد 60 درصدی ورود گردشگران به اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از راه اندازی تاکسی گردشگری در اصفهان اطلاع داد و گفت: پس از بازنگری آئین نامه جدید، مجوز تاکسی گردشگری صادر می گردد.

5 اسفند 1398

فیلم های بخش نگاه نو جشنواره فجر 98 معرفی گردید

اسامی فیلم های بخش نگاه نو جشنواره فجر 98 معرفی گردید. اعضای هیات انتخاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر پس از انتها جمع بندی آرا فیلم های بخش نگاه نوی جشنواره سال جاری را معرفی کردند. اعضای هیات انتخاب جشنواره فجر 98 عبارتند از: محمد احسانی، محمود اربابی،...

2 اسفند 1398

با مالیات سلبریتی ها چند کولبر را می توان شاغل کرد؟ ، 3000 کلاس درس و 1000 تخت بیمارستانی در انتظار قانون!

اگر متوسط میزان مالیات بر درآمد هنرمندان را سالیانه 913٬600٬000٬000 تومان در نظر بگیریم با این میزان درآمد می توان در هرسال بیش از 3000 کلاس درس و بیش از 1000 تخت بیمارستانی احداث کرد!

29 بهمن 1398

رونمایی از تقویم گردشگری کاشان با هدف ضریب ماندگاری گردشگر

معاون مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان و رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان گفت: تقویم گردشگری این شهر به منظور بالا بردن ضریب ماندگاری گردشگر در حاشیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران توسط دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری...

28 بهمن 1398

چرا بعد از یک خواب کامل، چشمهایمان پف می نماید؟

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: حتما برای شما هم رخ داده است که وقتی صبح از خواب بیدار شدید؛ چشم های شما پف نموده، خسته و غیرعادی هستند. حلقه های تاریک و سیاهی دور چشم های شما است و پلک ها افتاده هستند؛ انگار هیچ جان و رمقی ندارند.

23 بهمن 1398

اکران زمستانی قطار آنشب ، ساخت من نوکر بابام نیستم منتفی شد

بهروز رشاد از آخرین شرایط اکران و فراوری فیلم هایی که تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد، گفت.

22 بهمن 1398

قسمت جدید جنگ ستارگان با سر به زمین خورد

جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر در میان کم امتیازترین فیلم های سری فیلم های جنگ ستارگان از نگاه منتقدان سینمایی نهاده شد.

21 بهمن 1398

نکات سفر به مصر و اشتباهاتی که نباید مرتکب شویم

مصر (Egypt) از جمله کشورهای حیرت انگیز در کل دنیا بوده که از اماکن دیدنی بسیاری برخوردار است و به دلایل زیادی از جمله صنعت توریسم داخلی خود، مورد علاقه گردشگران فراوانی از نقاط مختلف دنیا قرار می گیرد. سرزمین مصر و قاهره همواره و در تمام طول سال مملو از جمعیت...

19 بهمن 1398

فیلم ، یاران به دنبال جسد فرهاد

فرهاد کولبری که در برف گم شده بود، جسدش پیدا شد. فیلم زیر حضور مردم مریوان و سروآباد برای پیدا کردن پیکر فرهاد را نشان می دهد.

18 بهمن 1398

غار قوری قلعه ، سفر به اعماق زمین

در گذشته، قلعه های زیادی در روستا قرار داشت. شکل یکی از آن ها شبیه به قوری بود. روستا و غارش به همین دلیل قوری قلعه نام گرفتند.

16 بهمن 1398

بوریس جانسون رأی خود را به صندوق انداخت

نخست وزیر انگلیس به همراه سگ خود در یکی از حوزه های رأی گیری حاضر شد و رأی خود را به صندوق انداخت.

7 بهمن 1398

فرمانده جدید یگان حفاظت میراث فرهنگی کرمانشاه معرفی گشت

سرهنگ ابوالقاسم ایمان پور به عنوان فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه معرفی گشت.

3 بهمن 1398

احتمال همکاری لادای روسیه با خودروسازان داخلی

روز گذشته خبری روی سایت مالی تجارت نیوز آمد که از قول معاون بین الملل ایدرو، بحث مذاکره طرف های ایرانی با شرکت خودروسازی لادای روسیه را دوباره تایید کرد. میرهادی سیدی که اخیرا سرپرستی معاونت امور بین الملل سازمان توسعه تجارت را برعهده گرفته، درباره...

2 بهمن 1398
تعداد: (108)