خلبان شوخ طبع هندی

به گزارش نامیت، خلبان جوانی که با شوخ طبعی هایش سعی دارد به مسافرانش در پرواز خوش بگذرد، توجه افراد بسیاری را در شبکه های اجتماعی به خود جلب کرد.

خلبان شوخ طبع هندی

به گزارش خبرآنلاین، سال گذشته، موهیت تئوتیا، خلبان خطوط هوایی اسپایس جت در هند، با شوخ طبعی خلاقانه خود، دل مسافرانش را به دست آورد. او تمام اعلان های در هواپیما را به سبک شاعران هندی انجام داد و موجب خنده و شادی مسافران خود شد.

اکنون هم در ویدیوی دیگری که از پرواز تازه این خلبان -به مقصد بانکوک- بیرون آمده است، او پیش از حرکت هواپیما، با مسافران خود صحبت می نماید و هشدار های لازم را می دهد. او ابتدا به مسافرانش می گوید، وقتی مسافرانم راضی اند، من هم شاد می شوم. سپس با شوخ طبعی خاص خودش ادامه می دهد، لطفا هیچ نوع دخانیاتی موقع پرواز مصرف نکنید، پنجره ها را نمی توان باز کرد. درضمن آقایان مسافر نصیحت محبت آمیز ام را قبول نمایند، اگر می خواهید به همسران تان دروغ بگویید که به بانکوک سفر ننموده اید، حتما و حتما منتظر عواقب آن باشید. تجربه این را ثابت نموده است.

این خلبان جوان، سپس با حالت شعرگونه، اعلان های بعدی پرواز را انجام می دهد و این کار باعث خنده و تشویق های مسافران می گردد.

ویدیوی این خلبان که در شبکه اجتماعی اینستاگرام گذاشته شده است، حدود 150هزار نفر بازدید و تا 450 نظر داشته است.

بعضی از کاربران معتقد بودند، این رفتار خلبان بسیار عالی است و می تواند مثبت اندیشی را به مسافران منتقل کند. حتی بعضی از مسافران که از پرواز می ترسیدند گفتند، این شوخ طبعی های خلبان، ترس و نگرانی را از آن ها دور نموده بوده است.

منبع: ndtv

منبع: فرارو
انتشار: 27 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1402 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 2173

به "خلبان شوخ طبع هندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلبان شوخ طبع هندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید