بارسلونا 0 - 0 اسلاویا؛ سد بزرگی به نام کولار!

به گزارش نامیت، بارسلونا در خانه خود با تساوی بدون گل مقابل اسلاویاپراگ متوقف شد.

بارسلونا 0 - 0 اسلاویا؛ سد بزرگی به نام کولار!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بارسلونا در شبی که موقعیت های خوبی را از دست داد و بارها مقهور درخشش کولار، دروازه بان حریف شد، در نهایت فقط به یک امتیاز بسنده کرد و هشت امتیازی شد تا وضعیت این گروه پیچیده تر از قبل شود.

در همان دقیقه 5 و روی ارسال سویک، جرارد پیکه می توانست به اشتباه دروازه بارسلونا را باز کند، اما تراشتگن عکس العمل خوبی نشان داد. در دقیقه 12 و با پاس زیبای پیکه، نلسون سمدو با دروازه اسلاویا تک به تک شد، اما ضربه زمینی این مدافع پرتغالی با مهار کولار همراه شد.

در اواسط نیمه اول استانچیا با یک ضربه ایستگاهی تماشایی دروازه بارسلونا را تهدید کرد، اما ضربه زیبای او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 34 لیونل مسی با حرکتی انفرادی و فوق العاده وارد محوطه جریمه حریف شده و تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما ضربه تماشایی او با بدشانسی به دیرک دروازه اسلاویا برخورد کرد.

در دقیقه 37 و روی اشتباه عجیب کولار سنگربان اسلاویا، آرتورو ویدال پیروز به توپربایی از وی شد، اما پاس ضعیف او باعث خراب شدن موقعیت شد.

در دقیقه 43 و روی پاس ویدال، لیونل مسی تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما ضربه محکم او از گوشه محوطه با عکس العمل کولار روبرو شد. یک دقیقه بعد این بار پیکه اقدام به ضربه زدن کرد، اما سنگربان اسلاویا باز هم دروازه تیمش را نجات داد تا نیمه نخست مهیج در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

اولین فرصت نیمه دوم روی پاس دمبله و برای سرخی روبرتو ایجاد شد، اما ضربه مدافع اسپانیایی بارسلونا با عکس العمل کولار روبرو شد.

دقایقی بعد لیونل مسی می توانست با نواختن یک ضربه ایستگاهی دروازه اسلاویا را باز کند، اما شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه توپ و میدان دست بارسلونا بود اما موقعیت خاصی خلق نمی شد.

در دقیقه 77 و روی ارسال آنسو فاتی بارسلونا تا آستانه زدن گل فزونی پیش رفت، اما ضربه لیونل مسی در دهانه دروازه با مهار زیبای کولار همراه شد.

در دقیقه 83 ویدال در گوشه محوطه راکیتیچ را صاحب فرصت کرد، اما ضربه هافبک کروات نیر راهی به دروازه اسلاویا نیافت در نهایت بارسلونا در مقابل اسلاویا پراگ با تساوی بدون گل متوقف شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 5 دی 1398 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 567

به "بارسلونا 0 - 0 اسلاویا؛ سد بزرگی به نام کولار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا 0 - 0 اسلاویا؛ سد بزرگی به نام کولار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید