تشکیل کارگروه ویژه برای آنالیز مسائل و مسائل رانندگان بخش خصوصی

به گزارش نامیت، خبرگزاری خبرنگاران-سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در جلسه ای که با حضور جمعی از رانندگان بخش خصوصی برگزار گردید، ضمن گفت وگو با حاضران به پرسش های آنها پاسخ داد.

تشکیل کارگروه ویژه برای آنالیز مسائل و مسائل رانندگان بخش خصوصی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ بهرام نکاحی در جلسه ای که در محل سامانه تندرو 3 اتوبوسرانی برگزار گردید، با حضور در جمع تعدادی از رانندگان بخش خصوصی از نزدیک در جریان مسائل و مسائل آنها نهاده شد.

در این جلسه، سرپرست شرکت واحد با اشاره به شرایط ناوگان اتوبوسرانی در بخش عمومی و در بخش خصوصی به علت بی توجهی هایی که در ادوار گذشته نسبت به این مجموعه شده است، گفت: حاصل این کم مهری ها، فرسودگی حدود 75 درصد اتوبوس های مرکز و تجهیزات مربوط به آنها و بعلاوه، عدم پرداخت هزینه تمام شده به رانندگان بخش خصوصی در دو سال گذشته بوده است.

وی با تأکید بر نقش مهم بخش خصوصی در حمل و نقل عمومی مرکز، اعلام نمود: خدمات گسترده بخش خصوصی برای برون رفت از شرایط موجود و رسیدن به شرایط مطلوب در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان، غیر قابل انکار است.

در ادامه این جلسه، رانندگان بخش خصوصی، مسائل و مسائلی که با آنها روبرو هستند که مانع از ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در این بخش مهم شده است را مطرح کردند.

در انتها این جلسه، با دستور سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، مقرر شد که موضوعات مطرح شده به وسیله همکاران بخش خصوصی در قالب کارگروهی، با دقت و به فوریت مورد آنالیز نهاده شده و برای کاهش مسائل اقدام مشترک انجام گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1959

به "تشکیل کارگروه ویژه برای آنالیز مسائل و مسائل رانندگان بخش خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل کارگروه ویژه برای آنالیز مسائل و مسائل رانندگان بخش خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید