داورزنی: ناراحتی معروف از فدراسیون نبود

به گزارش نامیت، رئیس فدراسیون والیبال گفت: ناراحتی معروف بعد از المپیک از فدراسیون نبود بلکه به خاطر نتایجی بود که حاصل شد.

داورزنی: ناراحتی معروف از فدراسیون نبود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمدرضا داورزنی در مورد قهرمانی تیم ملی والیبال در آسیا گفت: امیدواریم با تغییر نسلی که خوب جواب داد، موفقیت های والیبال ما ادامه داشته باشد. این بازیکنان از نوجوانی و جوانی در تیم های ملی بودند و جلو آمدند و یکی از رمزهای موفقیت هم همدلی و انسجام تیمی بچه ها بود. آنها اراده کرده بودند که با وجود مشکلاتی که در میزبانی ژاپنی ها وجود داشت، قهرمان شوند . این اتفاق هم افتاد.

وی ادامه داد: این بچه ها تا المپیک بعدی سه دوره لیگ ملت ها، قهرمانی جهان و بازی های آسیایی را پیش رو دارند و قطعا تا 2024 پاریس پخته تر خواهند شد. برنامه ما هم حمایت از این بچه ها و کادر ایرانی حال حاضر است.

رئیس فدراسیون والیبال در مورد خداحافظی معروف و موسوی گفت: آنها از والیبال خداحافظی نکردند، اما در حال حاضر فرصتی در اختیار جوانترها قرار گرفته است. چیزی که فکر می کنم اینکه سعید معروف می تواند بعد از دوران بازیگری اش مربی خوبی در ایران و حتی جهان باشد. در حال حاضر میانه سن تیم ملی 24 سال است و برای المپیک بهترین سن بین 24 تا 27 سالگی است.

داورزنی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، در مورد ناراحتی معروف بعد از المپیک نام کرد: ناراحتی او از فدراسیون نبود. همه ما آن چیزی که می خواستیم یعنی نتیجه خوب در المپیک اتفاق نیفتاد و معروف هم دوست داشت در شرایط بهترین خداحافظی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1740

به "داورزنی: ناراحتی معروف از فدراسیون نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: ناراحتی معروف از فدراسیون نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید