ساختمان نماد آتش نشانی را به شهرداری برگردانید

به گزارش نامیت، خبرنگاران/لرستان شهردار خرم آباد گفت: ساختمان نماد آتش نشانی شهرداری، متاسفانه چند سالی می گردد که در اختیار منابع طبیعی قرار گرفته است.

ساختمان نماد آتش نشانی را به شهرداری برگردانید

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

محمد شریفی مقدم، هفتم مهرماه در همایش روز ملی آتش نشانی و ایمنی همایش تجلیل از بازنشستگان و آتش نشانان برتر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد اظهار کرد: به روزآوری تجهیزات سازمان آتش نشانی شهرداری لازم است.

وی ادامه داد: خوشبختانه سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد در حوزه نیروی انسانی متخصص هیچ کمبودی ندارد ولی در بحث تجهیزات آتش نشانی کمبودهایی داریم که برطرف آنها احتیاجمند یاری استاندار، فرماندار و مدیران ستادی استان به شهرداری است.

شریفی مقدم اضافه کرد: در صورت اختصاص یاری های لازم برای خرید تجهیزات مدرن، بسیاری از نگرانی های مدیران و پرسنل آتش نشانی و همچنین همشهریان برطرف خواهد شد.

شهردار خرم آباد در ادامه با تاکید بر احتیاج شهرداری به ساختمان سابق ایستگاه شماره یک در خیابان شریعتی گفت: این ساختمان نماد آتش نشانی شهرداری است که در یکی از مهم ترین مناطق شهر قرار گرفته است و متاسفانه چند سالی است در اختیار منابع طبیعی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: این ساختمان در طرح تفصیلی شهر خرم آباد که در این هفته ابلاغ خواهد شد، کاربری تاسیسات شهری دارد که با این وصف باید در اختیار شهرداری قرار گیرد.

شریفی مقدم گفت: از مسئولان استانی تقاضا داریم یاری نمایند تا این مکان که از سال 1353 متعلق به آتش نشانی بوده باز هم به این سازمان بازگردد.

شهردار خرم آباد اعلام کرد: روز آتش نشان را به مردان بی ادعایی که علاوه بر اجرای وظایف اختصاصی خود در تمام فعالیت های خدمات شهری همگام و همراه مجموعه شهرداری هستند تبریک عرض نموده و برای آنان آرزوی موفقیت دارم.

به گزارش خبرنگاران، در انتها این همایش نیز با اهدای لوح تقدیر از بازنشستگان و آتش نشانان نمونه شهرداری تجلیل به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1120

به "ساختمان نماد آتش نشانی را به شهرداری برگردانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان نماد آتش نشانی را به شهرداری برگردانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید