مشکل تکراری استقلال برای برگزاری تمرین، پیشنهاد عجیب بازیکنان و تهیه آب معدنی به وسیله کادر فنی

به گزارش نامیت، بعضی بازیکنان تیم فوتبال استقلال در پی عدم توجه مسئولان باشگاه برای تهیه حداقل امکانات، پیشنهاد جالبی به کادر فنی داده اند.

مشکل تکراری استقلال برای برگزاری تمرین، پیشنهاد عجیب بازیکنان و تهیه آب معدنی به وسیله کادر فنی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال که روزهای بحرانی و پرالتهابی را سپری می نماید، روز گذشته (پنجشنبه) برای برگزاری تمرین دچار مشکل شد. زمانی که اعضای تیم استقلال قصد ورود به مجموعه ورزشی انقلاب را داشتند، به آنها اعلام کردند به علت سرانجام قرارداد اجازه ورود ندارند.

فرهاد مجیدی در تماس با امیرحسین فتحی، مدیرعامل پیشین استقلال و مدیر مجموعه ورزشی انقلاب توانست مجوز حضور تیمش در چمن طبیعی مجموعه انقلاب را بگیرد تا حداقل تمرین برگزار گردد. طبق برنامه تمرینی، آبی پوشان امروز به استراحت می پردازند، اما به علت نداشتن زمین تمرین تعیین نیست از شنبه در کدام زمین باید تمرین نمایند.

مشکل زمین تمرین مانند سایر مسائل استقلال یک معضل تکراری در سال های اخیر بوده است. در شرایطی که استقلال صاحب کمپ مرحوم ناصر حجازی است، این مجموعه اجاره داده شده و به همین علت هر سال مسئولان استقلال هزینه زیادی بابت کرایه زمین و سالن بدنسازی می پردازند. سؤال اینجاست که چرا یکبار مدیران استقلال فکری به حال معضل تمرین نمی نمایند؟ هزینه هایی که صرف کرایه زمین شده، اگر صرف بازپس گیری کمپ حجازی و بازسازی چمن آن شده بود، امروز استقلال مانند پرسپولیس صاحب یک مجموعه اختصاصی بود.

با استعفای احمد مددی از مدیرعاملی باشگاه استقلال، همه چیز به حال خودش رها شده و حتی هزینه تهیه آب معدنی برای تمرینات هم به وسیله کادر فنی پرداخت می گردد. بحث استفاده از سالن بدنسازی و استخر هم آنقدر معضل بزرگی برای بازیکنان شده که بعضی از آنها ترجیح می دهند با هزینه شخصی از سالن و استخر استفاده نمایند.

نکته عجیب این است که بعضی بازیکنان به کادر فنی پیشنهاد داده اند به علت عدم توجه مسئولان باشگاه برای تهیه حداقل امکانات، خودشان پول تهیه زمین و سالن بدنسازی را بدهند و در پی یک مجموعه آبرومند باشند. زمین مجموعه انقلاب کیفیت مطلوبی ندارد و حتی باعث تعجب گابریله پین، مربی ایتالیایی استقلال شده است.

آیا وقت آن نرسیده که مسئولان استقلال از خواب خرگوشی بیدار شوند و بدانند یکی از فاکتورهای موفقیت تیمی داشتن حداقل امکانات است، چیزی که استقلال به اسم یک تیم پرطرفدار آن را ندارد و هر سال در پی اثاث کشی از یک مجموعه به مجموعه دیگر است.

استقلالی ها را به مجموعه انقلاب راه ندادند + عکس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1739

به "مشکل تکراری استقلال برای برگزاری تمرین، پیشنهاد عجیب بازیکنان و تهیه آب معدنی به وسیله کادر فنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل تکراری استقلال برای برگزاری تمرین، پیشنهاد عجیب بازیکنان و تهیه آب معدنی به وسیله کادر فنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید