مهم ترین علت اتحاد کلبا برای تمدید با فرهاد مجیدی

به گزارش نامیت، رئیس باشگاه اتحاد کلباء از علت تمدید قرارداد سرمربی سابق استقلال پرده برداشت.

مهم ترین علت اتحاد کلبا برای تمدید با فرهاد مجیدی

به گزارش خبرنگاران آنلاین، فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال در اولین فصل حضورش در لیگ امارات با تیم گمنام اتحاد کلباء نتایج رضایت بخشی را گرفته و عملکرد خوب این مربی ایرانی در امارات باعث شده تا قراردادش برای فصل آینده هم تمدید گردد.

اتحاد کلباء دو هفته مانده به سرانجام فصل با کسب 32 امتیاز در رده هشتم جدول لیگ امارات واقع شده است. این تیم در فصل گذشته کارش را با قرار گرفتن در رده دهم به سرانجام برده بود.

در همین رابطه علی کانو رئیس باشگاه اماراتی در مصاحبه با نشریه البیان امارات از عملکرد مجیدی ابراز رضایت کرد و گفت: از جایگاه این فصل تیم با مربیگری مجیدی رضایت کامل داریم و اعتقاد داریم این مربی ایرانی در کارش پیروز بود و توانست اتحاد کلباء را به جایگاه اصلی اش برساند. ما با تمدید قرارداد مجیدی پاداش او را دادیم.

وی از علت تمدید قرارداد سرمربی سابق استقلال پرده برداشت و گفت: ما این تصمیم را با موافقت هیئت مدیره گرفتیم. او شناخت خوبی در فوتبال امارات دارد و به عنوان بازیکن سال ها در لیگ بازی نموده و پیراهن تیم های الوصل، العین و الشباب را برتن نموده است. مهمتر از همه مجیدی با استقلال بدون شکست در لیگ ایران قهرمان شده و عملکرد در فصل جاری هم خوب بوده در نتیجه این عملکرد ما تصمیم به تمدید قراردادش گرفتیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1402 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 2169

به "مهم ترین علت اتحاد کلبا برای تمدید با فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین علت اتحاد کلبا برای تمدید با فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید