اخبار اقتصادی

دوربین های طرح ترافیک تهران فردا روشن می شود

به گزارش خبرنگاران، طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا از ساعت 8:30 صبح هر روز آغاز و تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت؛ اما روزانه بعد از ساعت 14:30 یک خروج رایگان برای شهروندان در نظر گرفته شده است.

24 اردیبهشت 1400

خانه در اسفند ماه گران شد یا ارزان ؟

خبرنگاران : مرکز آمار ایران گفت قیمت متوسط آپارتمان های فروخته شده در تهران طی اسفندماه 1399 بیش از 3 درصد نسبت به بهمن ماه 1399 کاهش یافته است این درحالی است که آمارهای منتشر شده از سوی بانک مرکزی نشان از افزایش قیمت مسکن در این ماه داشت . ...

23 اردیبهشت 1400

شیخی: دولت اقتصاد و بازار را رها نموده است ، تعطیلی جهاد سازندگی خیانت به معیشت مردم بود

استاد اقتصاد گفت: عملکرد دولت در بازار کالاهای اساسی نشان می دهد که متاسفانه هیچ برنامه ای برای تنظیم بازار ندارد؛ به عبارت بهتر دولت مدیریت و اداره اقتصاد کشور را رها نموده است.

20 اردیبهشت 1400

معزی:تامین واکسن کرونا و عرضه همراه با شفافیت آن، دغدغه رییس جمهور است

تهران (پانا) - معاون ارتباطات دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه تامین واکسن خارجی، مرحله ای حیاتی در محافظت از سلامت عمومی است، گفت تامین واکسن کرونا و عرضه همراه با شفافیت آن، دغدغه اساسی رییس جمهور است.

18 اردیبهشت 1400

ویزای آمریکا: معرفی گران قیمت ترین ویزاهای جهان

عموما زمانی که صحبت از ویزاهای میلیون دلاری و گران قیمت می گردد، با ویزاهایی سر و کار خواهیم داشت که به وسیله دریافت آن، مسیری برای اخذ اقامت دائم و شهروندی آن کشور فراهم می گردد. بنابراین متقاضی بیشتر این ویزاها افراد ثروتمندی هستند که خواستار دریافت...

15 اردیبهشت 1400

هشدار سازمان هواپیمایی به واسطه گران فروشی بلیت هواپیما

خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: این سازمان در راستای وظایف ذاتی خود با هرگونه گرانفروشی به هر نحو برخورد خواهد نمود.

10 اردیبهشت 1400

روایت چین از نتایج مذاکرات وین درباره برجام خبرنگاران

نماینده دائم چین در سازمان های بین المللی مستقر در وین روایت خود از نتایج مذاکرات جاری درباره برجام را ارائه کرد.

9 اردیبهشت 1400

سالانه 25 درصد بودجه اکو را ایران تامین می نماید ، غلبه عوامل سیاسی بر جنبه های مالی در اتحادیه اکو ، سهم اکو از مبادلات میان کشور های عضو 6 درصد است خبرنگاران

پژوهشگر دفتر مطالعات دیپلماسی مالی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: اگر بخواهیم عملکرد این چند دهه اکو را در نظر بگیریم باید گفت عوامل سیاسی در این پیمان همیشه بر جنبه های مالی غلبه داشته و این امر گویای آن است که اکو عملکرد خوبی برای رسیدن به اهداف داشته ولی...

8 اردیبهشت 1400

300 طرح مرمتی تا انتها دولت دوازدهم آماده بهره برداری می گردد

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، 300 طرح مرمتی تا انتها دولت دوازدهم آماده بهره برداری می گردد.

6 اردیبهشت 1400

جلسه گروه 24 به ریاست رییس کل بانک مرکزی ایران برگزار می گردد

جلسه روسای کل گروه 24 در راستای سلسله جلسات جانبی اجلاس بهاره صندوق بین المللی پول، روز دوشنبه هفته آینده به ریاست دکتر عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی کشورمان به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

3 اردیبهشت 1400

بازار مسکن؛ فایل های سبز بازمی شود

تهران (پانا) - آنالیز فایل املاک عرضه شده به بازار مسکن پایتخت نشان می دهد بعضی از مالکان برای فروش ملک خود به ارائه قیمت های پیشنهادی مناسب تر و پایین تر از قیمت میانگین منطقه روی آورده اند. از همین رو تعداد فایل های موسوم به سبز در بازار افزایش پیدا نموده...

1 اردیبهشت 1400

نرخ تورم ونزوئلا به 3 هزار درصد رسید

بانک مرکزی ونزوئلا به دنبال تورم 3 هزار درصدی و کاهش ارزش پول این کشور گفت انتشار اسکناس های جدید 200 هزار، 500 هزار و یک میلیون بولیواری را شروع خواهد نمود.

31 فروردین 1400

قیمت منطقی گوشت چقدر است؟

رئیس شورای تامین دام کشور قیمت خرید هر کیلوگرم دام سنگین از دامداران را 38 تا 40 هزار تومان مطرح نمود و گفت: بر این اساس هر کیلوگرم گوشت دام سنگین نباید بیش از 100 هزار تومان به دست مصرف کننده برسد.

29 فروردین 1400

آمریکا و بریتانیا به فکر اجرای طرحی برای رقابت با پروژه کمربند و جاده چین

رئیس جمهور آمریکا گفته است که به نخست وزیر بریتانیا طرحی را برای رقابت با پروژه کمربند و جاده چین ارائه نموده است.

27 فروردین 1400

مدیر اندیشکده آمریکایی: سند همکاری ایران و چین پیروزی بزرگ برای هر دو کشور است خبرنگاران

مدیر اندیشکده مطالعات جنگ واشنگتن در مصاحبه ای گفت که سند همکاری 25 ساله میان ایران و چین پیروزی بزرگ برای هر دو کشور به شمار می آید.

26 فروردین 1400

کرونا جلوی رشد اختصاص بودجه برای تبلیغات آنلاین را نگرفت

علیرغم شیوع ویروس کرونا، رکود بسیاری از صنایع و خانه نشینی اجباری میلیاردها نفر در دنیا، صرف هزینه برای تبلیغات آنلاین نسبت به سال 2020 رشدی 12 درصدی داشت.

25 فروردین 1400

دورهمی های عید پاک، اروپایی ها را نگران نموده است

خبرگزاری خبرنگاران- نزدیک شدن به ایام تعطیلات عید پاک، سبب نگرانی شدید مقامات اروپایی درباره تشدید شیوع کرونا شده است.

24 فروردین 1400

واشنگتن تایمز: چین تحریم های ایران را به بازی گرفته، افسار تحریم ها از دست آمریکا در رفته خبرنگاران

روزنامه واشنگتن تایمز با اشاره به اینکه نشانه های واضحی از فروپاشی تحریم ها وجود دارد، نوشت چین اکنون آشکارا تحریم ها را به بازی گرفته و تهران نیز این جسارت را دارد تا خواسته بایدن برای اینکه نخست ایران به تعهدات توافق هسته ای بازگردد را نادیده بگیرد....

23 فروردین 1400

شما زحمت را کم کنید ناکارآمدی دولت هم رخت می بندد خبرنگاران

یک فعال اصلاح طلب می گوید؛ مردم نگذارند دولت آینده دست افراد ناکارآمد بیفتد (!)

21 فروردین 1400

فراوری ریل ذوب آهن اصفهان در حد استانداردهای اروپایی است

معاون روابط کار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فراوری ریل دانش خاصی را می طلبد و ذوب آهن اصفهان فراوری ریل را با کیفیت بالا و در حد استانداردهای اروپایی فراوری کرد تا مهارت خود در صنعت فولاد را به نمایش بگذارد .

20 فروردین 1400
تعداد: (402)