بازیکن سابق تراکتور بالاخره مجوز خروج از ایران گرفت!

به گزارش نامیت، به گزارش خبرنگاران، عکاشه حمزاوی بازیکن الجزایری در جابجایی زمستانی سال گذشته به تیم تراکتور اضافه شد اما این فصل به دلیل عدم دریافت مطالباتش به تدریج راه خروج از تراکتور را در پیش گرفت. این بازیکن در نهایت با توافق دو طرفه اقدام به فسخ قراردادش کرد اما هنگام ترک ایران متوجه شد ممنوع الخروج شده است.

بازیکن سابق تراکتور بالاخره مجوز خروج از ایران گرفت!

جهت دریافت مشاوره خدمات نمونه طراحی تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

ممنوع الخروجی عکاشه به دلیل عدم پرداخت 15 هزار دلار مالیاتی بود که به گفته این بازیکن، باشگاه موظف به پرداختش بوده است. چالش این مهاجم الجزایری با باشگاه تراکتور بر سر پرداخت مالیات تا جایی پیش رفت که حتی پای سفارت الجزایر هم به میان آمد اما خبری از حل مسئله نبود.

در پی این مسائل، حتی اتحادیه جهانی بازیکنان فوتبال هم با صدور بیانیه ای بیان کرد به دنبال بی پاسخ ماندن ایمیل هایش از طرف باشگاه تراکتور، ممنوع الخروجی عکاشه را به وسیله فدراسیون فوتبال ایران پیگیری می نماید.

طولی نکشید این اتحادیه در ایمیلی به خبرنگاران مدعی شد فدراسیون ایران هم پاسخ نامه های مربوط به حل مشکل عکاشه را نداده است و تهدید کرد که کار را به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا می کشاند.

طولانی شدن فرایند رسیدگی به این مسئله از سوی باشگاه تراکتور و بی نتیجه ماندن رایزنی ها در نهایت عکاشه را واداشت تا شخصاً نسبت به پرداخت مالیات اقدام کند.

وی در روزهای گذشته اقدامات مربوطه را انجام داد تا مجوز خروج از کشور را بگیرد. قرار است این مهاجم فردا ایران را ترک کند و به الجزایر بازگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1546

به "بازیکن سابق تراکتور بالاخره مجوز خروج از ایران گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن سابق تراکتور بالاخره مجوز خروج از ایران گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید