ترامپ: در نبرد استیضاح پیروز می شوم

به گزارش نامیت، رئیس جمهور امریکا در پی اعلام پیشبرد طرح استیضاحش از سوی نانسی پلوسی در توییتی تاکید نمود در مناقشه استیضاح پیروز خواهد شد.

ترامپ: در نبرد استیضاح پیروز می شوم

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توییتی پس از آن که نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان این کشور خواستار تدوین اسناد مربوط به اجرا گذاشتن بندهای استیضاح وی شد در توییتی نوشت: اتفاق خوب در حال حاضر این است که جمهوری خواستار هرگز اینقدر اتحاد نداشته اند، ما پیروز خواهیم شد.

در حالی که انتظار می رود استیضاح ترامپ به دلیل تسلط دموکرات ها بر مجلس نمایندگان تصویب گردد اما احتمالا در مجلس سنا که در کنترل جمهوری خواستار است بلوکه خواهد شد.

ترامپ در توییتی همچنین نوشت: چپ های رادیکال دموکرات اعلام نموده اند که خواستار پیگیری استیضاح من آن هم بر سر هیچ و پوچ هستند.

نانسی پلوسی همچنین در صحبت هایی گفته بود، سوءاستفاده های رئیس جمهور آمریکا از قدرت باعث شد که دموکرات ها هیچ گزینه ای به جز اقدام در قبال استیضاح نداشته باشند.

او در کنفرانس خبری در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره این که آیا از ترامپ متنفر است گفت: من از هیچ کسی متنفر نیستم من در یک خانواده مسیحی کاتولیک بزرگ شده ام و ما از هیچ کسی در دنیا متنفر نیستیم بنابراین شما هم نباید این اتهام را به من بزنید.

پلوسی، رئیس جمهور آمریکا را از بابت شکست در اقدام برای کاهش خشونت های مسلحانه در آمریکا یک بزدل و همچنین از بابت کوشش برای از بین بردن تدابیر حمایتی برای مهاجران بی رحم خواند و همچنین ترامپ را منکر تغییرات آب و هوایی توصیف کرد.

با این حال ترامپ در توییت های دیگری به پلوسی حمله نموده و مسئله تحقیقات برای استیضاحش را یک حقه بزرگ توصیف کرد.

وی در توییتی نوشت: نانسی پلوسی شرایط عصبی داشت و او از دستاوردهای وی در دوران دولتش متنفر است.

ترامپ گفت: پلوسی متنفر است از این که ما به زودی 182 قاضی جدید بزرگ و خیلی چیزهای دیگرخواهیم داشت و این که رکوردهای بازار بورس و اشتغال شکسته خواهد شد.

رئیس جمهور آمریکا خاطر نشان کرد: پلوسی می گوید برای رئیس جمهور آمریکا دعا خواهد نمود من حرف او را باور نمی کنم حتی لحظه ای. پلوسی برو به بی خانمان ها در حوزه خودت یاری کن. توافق تجاری آمریکا و کانادا چه شد؟!، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 624

به "ترامپ: در نبرد استیضاح پیروز می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: در نبرد استیضاح پیروز می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید