جیغی که توی قوطی گیر افتاده بود به قلم فریبا کلهر

به گزارش نامیت، به گزارش خبرنگاران؛ کتاب برترین نویسندگان ایران: جیغی که توی قوطی گیر افتاده بود نوشته فریبا کلهر، با تصویرگری سمانه صلواتی به همت انتشارات شهرقلم در گروه سنی کودک به کتاب فروشی ها راه یافت.

جیغی که توی قوطی گیر افتاده بود به قلم فریبا کلهر

در توضیحی بر این مجموعه آمده که مجموعه برترین نویسندگان ایران کوشیده است با در کنار هم قراردادن داستان هایی از نویسندگان تاثیرگذار و صاحب نام حوزه کودک، که همراه تصویرگری هایی متناسب، مجموعه ای ماندگار و قابل مطالعه از آثار این بزرگان گردآورده است. جیغی که توی قوطی گیر افتاده بود، داستانی است خیال انگیز و شیرین از فریبا کلهر با تصویرگری هنرمندانه سمانه صلواتی.

فریبا کلهر با اشاره به خبر انتشار این کتاب در صفحه اینستاگرام خود نوشت: این کتاب جدیدترین کتاب کودک من است و به قدری هیجان زده ام که صبر نکردم اول صفحه اینستاگرام ناشر کتاب یعنی شهرقلم آن را معرفی کند. وقتی همه رسانه دارند، کسی منتظر نمی گردد. این هم از مزایا و شاید معایب داشتن رسانه است.

کتاب برترین نویسندگان ایران: جیغی که توی قوطی گیر افتاده بود نوشته فریبا کلهر و با تصویرگری سمانه صلواتی، به قیمت 38 هزار تومان، در 22 صفحه، در قطع خشتی کوچک و جلد نرم، از سوی انتشارات شهرقلم به بازار کتاب رسید.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 7 مهر 1400 بروزرسانی: 7 مهر 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1736

به "جیغی که توی قوطی گیر افتاده بود به قلم فریبا کلهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جیغی که توی قوطی گیر افتاده بود به قلم فریبا کلهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید