حضور پیروز پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه در نمایشگاه کار دانشگاه شریف

به گزارش نامیت، مصطفی حسینی، بنیان گذار پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه با اشاره به حضور پیروز این مجموعه در دهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف از استقبال متقاضیان از دوره های آموزشی دانشگاه شریف که در بستر این پلتفرم ارائه می گردد، اطلاع داد.

حضور پیروز پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه در نمایشگاه کار دانشگاه شریف

به گزارش نامیت، بنابراعلام مکتب خونه، مدیر پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه در تشریح ویژگی های مکتب خونه و اهداف این مجموعه از حضور در دهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف بیان نمود: مکتب خونه یک پلتفرم آموزش آنلاین است که به وسیله وب سایت و اپلیکیشن، امکان دسترسی به کلاس های درسی دانشگاه های برتر ایران را فراهم نموده است.

وی با بیان اینکه دروس ارائه شده توسط اساتید معروف دانشگاه های برگزیده کشور به خصوص در رشته های فنی و مهندسی به صورت تصویری ضبط شده و در مکتب خونه کاملا رایگان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است، اضافه کرد: مکتب خونه یک محصول ویژه به نام مکتب پلاس نیز طراحی نموده که در آن، دوره های مهارت محور تعاملی و مناسب بازار کار به متقاضیان عرضه شده است.

مصطفی حسینی در شرح دوره های آموزشی مهارت محور مکتب پلاس گفت: این دوره ها در شش گروه برنامه نویسی و آی تی، مدیریت و کسب وکار، نرم افزارهای مهندسی، دوره های زبان خارجی (انگلیسی و ترکی)، هنر، توسعه فردی و روانشناسی طراحی شده اند و در حال حاضر 130 دوره آموزشی مهارت محور و بیش از 400 درس دانشگاهی رایگان در این قالب به متقاضیان آموزش ارائه شده است.

وی با اشاره به محصول جدید پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه شرح داد: محصول جدید ما تحت عنوان تخصص به متقاضیان عرضه می گردد که هر تخصص شامل مجموعه ای از چند درس مهارت محور است و این دروس، فرد را برای یک تخصص خاص مهارت محور آماده می نماید.

مدیر پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه ادامه داد: به عنوان مثال بسیاری از متقاضیان آموزش زبان انگلیسی خواهان آموزش هایی هستند که آن ها را کاملا برای آزمون تافل آماده کند و ما این آموزش ها را به صورت جامع در یک پکیج تحت عنوان تخصص آماده سازی نموده ایم که به همراه راهنمای دوره و تمرین و پروژه و تست به متقاضیان ارائه می گردد.

مصطفی حسینی با بیان اینکه خدمات آموزشی ارائه شدن در قالب پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه مورد تایید دانشگاه صنعتی شریف واقع شده است، توضیح داد: دانشگاه صنعتی شریف برای اولین بار گواهینامه های آموزش آنلاین خود را از بستر پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه به متقاضیان ارائه نموده که با استقبال خوبی از سوی متقاضیان روبرو شده است.

حسینی با بیان اینکه دهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف فرصت مناسبی برای معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه به مخاطبان آموزش های مهارت محور بود، گفت: آموزش های مهارت محور در رشته های مختلف مثل برنامه نویسی، نرم افزارهای مهندسی، دیجیتال مارکتینگ و مهارت های مرتبط با توسعه فردی، آموزش هایی است که امروزه افراد برای جذب شدن در بازار کار به شدت به آن احتیاج دارند و جذب مخاطبان این آموزش ها در نمایشگاه هایی مثل دهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف، به شکل بهتری اتفاق می افتد.

این فعال حوزه آموزش آنلاین با بیان اینکه آموزش های آنلاین مکتب خونه در این نمایشگاه با استقبال خوب دانشجویان و دیگر اقشار بازدیدنماینده از نمایشگاه روبرو شد، اظهارکرد: دانشجویان به دلیل این که دسترسی به این آموزش ها برای آن ها هزینه ای ندارد و چون لازم نیست به صورت حضوری در کلاس ها شرکت نمایند در زمان آن ها نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای می گردد و زمان این آموزش ها هم با برنامه کار و زندگی آن ها قابل هماهنگ شدن است، به شدت به این آموزش ها توجه نشان می دهند.

وی اضافه کرد: علاوه بر این، ما در این نمایشگاه جذب نیروهای تخصصی مورد احتیاج برای توسعه فعالیت های پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه را نیز مدنظر داشتیم که به این هدف هم نائل آمدیم.

مدیر پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه، در سرانجام حضور استارتاپ ها در این نمایشگاه را مورد اشاره قرارداد و اظهار داشت: استارتاپ ها و کسب وکارها، دیدگاه مثبتی نسبت به نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف دارند و در چنین رویدادهایی برای آموزش نیروهای خود به ما مراجعه می نمایند. ما هم به عنوان یک پلتفرم آموزش آنلاین برای تعامل با استارتاپ ها و کسب وکارها اشتیاق زیادی داریم و از ابتدای راه اندازی این پلتفرم، فرصت حضور در این رویداد را غنیمت شمرده ایم.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 520

به "حضور پیروز پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه در نمایشگاه کار دانشگاه شریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور پیروز پلتفرم آموزش آنلاین مکتب خونه در نمایشگاه کار دانشگاه شریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید