سجادی: باید کمبودها را جبران و امکانات را برای ورزش فراهم کنیم

به گزارش نامیت، به گزارش خبرنگاران، سیدحمید سجادی در جریان بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری گفت: خوشحالم که در جمع ملی پوشان حضور دارم و در اولین روز از شروع اردوی آماده سازی برای همه ملی پوشان آرزوی موفقیت می کنم.

سجادی: باید کمبودها را جبران و امکانات را برای ورزش فراهم کنیم

وی با تاکید بر اینکه باید برای اعتلای نام ایران در میادین بزرگ ورزشی تمامی امکانات را برای قهرمانانمان مهیا کنیم، افزود: وظیفه داریم، آنچه را که برای بهبود شرایط آماده سازی ملی پوشان وزنه برداری نیاز است، مهیا کنیم. مدیران ورزش هم می بایست کمبودهایی که برای رشته های مختلف است را مرتفع کنند.

سجادی این نکته را مورد توجه قرار داد که برای رفع نواقص ورزش کشور در جهت توسعه پایدار نیاز به یک کار سنگین مدیریتی است که باید همگی آماده یک تلاش مضاعف شویم.

وی افزود: این میراثی که به دست ما رسیده، باید به بهترین شکل مدیریت شود. به این ترتیب باید کمبودها را جبران کنیم و نیازهای فنی و امکاناتی را برای ملی پوشان تهیه کنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: خود من هم این جهت قهرمانی را طی کردم و با مسائل ورزش آشنا هستم. در حال حاضر که در وزارت ورزش و جوانان حضور دارم و سعی می کنم که نیازهای ورزشکاران فراهم شود.

وی گفت: آینده موفقی را برای تک تک ملی پوشان وزنه برداری متصور هستیم. انتظار داریم قهرمانان از همه ابعاد برای شخصیت خودشان احترام قائل باشند و در زمان ورزش حرفه ای عمل کنند. امیدوارم این فرهنگ به همه ورزشکاران ما القا شود که زندگی حرفه ای را در پیش بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1717

به "سجادی: باید کمبودها را جبران و امکانات را برای ورزش فراهم کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: باید کمبودها را جبران و امکانات را برای ورزش فراهم کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید