فال روزانه پنجشنبه 25 خرداد 1396

به گزارش نامیت، فال روزانه پنجشنبه 25 خرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی و...

فال روزانه پنجشنبه 25 خرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت خرداد (Gemini)
    • ورود ماه به برج حوت ساعت 14:51 (Pisces)

فال روزانه پنجشنبه 25 خرداد 1396

فروردین

اتفاقات خوشایندی برای شما امروز رخ خواهد داد. رویدادهایی و خاطرات لذت بخشی که شما را به دوران معصومیت کودکی و کوچه پس کوچه های قدیمی می برد. این احساسات هم شادی و هم ناراحتی را با خود به همراه دارند اما سعی کنید به مرور آن ها بسنده کنید و ذهنتان را بیش از این درگیر نکنید. امروز متوجه علاقه فردی که شما هم به او علاقه مندید می شوید. پس راز دلتان را بیان کنید و از عشقتان به او بگویید.

اردیبهشت

امروز از روزهایی است که با فردی منحصر به فرد ملاقات می کنید. شاید این فرد بتواند تمامی زندگی شما را تغییر دهد. اگر مجرد هستید شاید این فرد نیمه گمشده شما باشد و اگر متأهل می تواند شما را به سمت موفقیت و پیروزی سوق دهد. فرصتی برایتان فراهم می گردد تا از عادات رومزه خود دور شوید و کمی خوش بگذرانید. این فرصت ممکن است سفری خارج از کشور باشد.

خرداد

از آن دسته آدم هایی هستید که علاقه به درمان دردهایتان با طب سنتی دارید. با توجه به کسالتی که امروز برای شما ایجاد شده است به دنبال راهی طبیعی برای درمان آن هستید. می توانید از سایت های علمی معتبر در این راستا کمک بگیرید. اگر به فکر ورزش هستید، به دنبال ورزش های گروهی باشید زیرا هیجان و به تبع انگیزه بیشتری به شما می دهد و مانند دفعات قبل رهایش نخواهید کرد.

تیر

گاهی وقت ها نمی توان همه چیز را کنترل کرد. این خاصیت طبیعت است که همه امور نمی تواند دست بشر باشد. پس گله و شکایت را کنار بگذارید. از درک نشدن توسط دیگران ناراحت هستید کمی خونسرد باشید و مشکلاتتان را با خانواده خود در میان بگذارید این گونه آن ها بهتر می توانند شما را درک کنند.

مرداد

تمرکز کردن در مسائل کاری بسیار برایتان سخت شده است. امروز سعی در جمع کردن کارهای خود دارید ولی انگار ابر و باد و مه و خورشید و فلک با هماهنگی خاصی مانع شما شده اند. کمی بایستی شکیبا و شکیبا باشید به زودی مسائل به خودی خود حل خواهند شد. اگر به دنبال شریک زندگی ایده آلتان می گشت، کافی است با افراد بیشتری در ارتباط باشید و گفتگو کنید. همین که مکالمه شما آغاز گردد، اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

شهریور

امروز احساس می کنید که دچار پوچی شده اید. در راستا زندگیتان بسیار سردرگم شده و توان تشخیص راه درست و غلط را از دست داده اید. اجازه ندهید انرژی منفی اطرافیان شما را از اهدافتان دور کند هر چند که این انرژی ها مقداری بر وجودتان تأثیر گذاشته است. همیشه بیاد داشته باشید که این روزها نیز می گذرد و بایستی به آینده امیدوار بود.

مهر

شما قدرت تطبیق یافتن با سخت ترین شرایط را دارید. امروز احساس می کنید که بیش از پیش سرتان شلوغ شده و انبوهی از کار در اطرافتان است. بله، شما می توانید همه آن ها را انجام دهید فقط کافی است کمی اعتماد به نفستان را افزایش داده و با برنامه ای مشخص همه کارها را به پیش ببرید. به خودتان ایمان داشته باشید.

آبان

چند وقتی است که ایده ای در ذهن دارید ولی قدرت بیان کردن آن را ندارید. امروز روز آن فرا رسیده است که از خلاقیت خود برای دیگران بگویید. از آنجا که امروز با افراد زیادی سر و کار خواهید داشت، بهترین فرصت است که سر صحبت را باز کنید، مطمئن باشید که آن ها نیز شما را درک خواهند کرد. در مورد روابط عاطفی خود کمی منعطف تر باشید. کوتاه آمدن در برخی موارد به استحکام رابطه کمک فراوانی خواهد کرد.

آذر

پر انرژی، شاداب و خندان روز خود را آغاز کرده اید. دیگران همیشه منتظر شما با این فوران انرژی هستند ولی خودتان ترجیح می دهید که در تنهایی و خلوت اهداف خود را جلو ببرید. سفری در راه دارید که تجربه های خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت طوری که پس از بازگشت فرد دیگری خواهید شد.

دی

امروز یکی از بهترین روزهای زندگیتان است. قدر آن را بدانید و تا می توانید از آن لذت ببرید. حس درونی خوب و آرامش فکری همگی دست به دست هم داده اند تا امروز برایتان شیرین و لذت بخش گردد. با فردی ملاقاتی خواهید داشت اگر همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش نرفت، نگران نشوید. اگر این رابطه برایتان ارزش دارد، به یکدیگر فرصت بیشتری دهید. مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.

بهمن

شما فردی دلسوز و مهربان هستید. برخی از اطرافیانتان از این ویژگی شما سو استفاده کرده و برنامه های خود را پیش می برند پس بهتر است کمی جدی تر بوده و به فکر خودتان نیز باشید. موضعات و مسائل را بسیار برای خود پیچیده می کنید در حالی که می توانید به راحتی به حل آن ها بپردازید. دوستان مورد اعتماد زیادی در اطرافتان هستند که می توانند گرمابخش زندگی شما باشند، ارتباطتان را با آن ها بیشتر کنید.

اسفند

از کجا آمده ام؟ آمدنم بهره چه بود؟ سوالاتی است که امروز فارغ از هر مشغله کاری به ذهن شما خطور کرده است. به دنبال یافتن جوابی برای آن هستید بهتر است که با شریک زندگیتان در مورد آن ها صحبت کنید. در مورد دستیابی به پاسخی منطقی برای این پرسش های بنیادین عجله نکنید. با شکیبای می توانید درگیری ذهنی امروز خود را برطرف کنید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1226

به "فال روزانه پنجشنبه 25 خرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 25 خرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید