متصدی حراج دردسرساز به دادسرا احضار شد

به گزارش نامیت، پس از انتشار ویدیویی از تراکم جمعیت در یکی از فروشگاه های شهرک غرب تهران که منجر به پلمب این واحد صنفی شد، حالا رییس پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از معرفی متصدی این واحد صنفی به دادسرا خبر داده است.

متصدی حراج دردسرساز به دادسرا احضار شد

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، صبح روزشنبه بود که ویدیویی از برگزاری یک حراجی در یکی از فروشگاه های واقع در مجتمعی تجاری در شهرک غرب تهران منتشر و واکنش برانگیز شد، چرا که در شرایط بحرانی کرونا، افراد زیادی بدون رعایت فاصله گذاری آن هم در یک محیط سربسته تجمع نموده و منتظر خرید از فروشگاه مذکور بودند.

پس از آن بود که عصر دیروز؛ مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت بیان کرد که در رسیدگی ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران عظیم به این موضوع تعیین شد که این تجمع به دلیل حراج اجناس در این واحد صنفی صورت گرفته و به همین دلیل نیز با توجه به این که این اقدام منجر به تجمع شهروندان در فضای بسته و بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی شده بود ماموران با حضور در محل از ادامه فعالیت این واحد صنفی جلوگیری کردند.

امروز سردار علی ذوالقدری، رییس پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از معرفی متصدی این واحد صنفی برای سیر مراحل قضایی به دادسرا اطلاع داد.

ذوالقدری با بیان اینکه این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفته است، گفت که این واحد صنفی موصوف بر خلاف دستورالعمل های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا با تبلیغ در فضای مجازی مبنی بر تخفیف کیف و کفش موجب ازدحام شهروندان در فضای بسته پاساژ شده بود. موضوعی که در نهایت منجر به پلمب این واحد صنفی و معرفی متصدی آن به دادسرا شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 آذر 1399 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1248

به "متصدی حراج دردسرساز به دادسرا احضار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متصدی حراج دردسرساز به دادسرا احضار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید