چاپ تراکت: کریمی: از جابجایی تراکتور راضی نیستم؛ آبرویم را کف دستم گذاشته ام، طرفداران عاشق زحمتکشان هستند، نه کسی که زیر و رو بکشد

به گزارش نامیت، سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز می گوید که از عملکرد باشگاه در فصل جابجایی راضی نیست و نفرات مدنظر او جذب نشده اند.

چاپ تراکت: کریمی: از جابجایی تراکتور راضی نیستم؛ آبرویم را کف دستم گذاشته ام، طرفداران عاشق زحمتکشان هستند، نه کسی که زیر و رو بکشد

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

فیروز کریمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره آخرین شرایط تیم فوتبال تراکتور گفت: تمرینات به صورت منظم پیگیری شده است. هرچند نسبت به سایر تیم ها کارمان را دیر شروع کردیم، اما با تمام وجود و توان کار می کنیم. حضور بچه ها در تمرین منظم بوده و جا دارد از آنها تشکر کنم. دوران سخت بدنسازی را به برترین شکل پشت سر گذاشتیم و الان در حال پیاده سازی تاکتیک ها هستیم. با نفرات موجود تمرین می کنیم تا به شرایط آرمانی برسیم.

وی درباره اینکه آیا از عملکرد باشگاه در جابجایی راضی بوده است یا خیر؟ گفت: حقیقتش را بگویم خیر. فهرستی 12 نفره به باشگاه داده بودم اما چیزی که رخ داد هدف من در جابجایی نبود. یک فهرست ابتدایی دادم که خیلی به آن عمل نشد و در ادامه یک فهرست تازه دادم. البته هنوز فرصت داریم و شاید باشگاه بتواند نفرات مدنظر را جذب کند. 12 بازیکن با تجربه را از دست دادیم. قطعا در فهرست من سه کاپیتان تیم ملی نمی تواند باشد اما ما سه کاپیتان تیم ملی را از دست دادیم. باشگاه کوششش را نموده اما تناسبی که مد نظر من بود در تیم به وجود نیامده است. همه بازیکنانی که در تمرین هستند با تمام وجود کوشش می نمایند اما می توانم بگویم چیزی که من می خواستم از آب در نیامد.

سرمربی تراکتور در واکنش به این موضوع که چرا حسین ماهینی با وجود حضور در تمرینات قراردادی با این تیم امضا نکرد، گفت: نام ماهینی را به باشگاه دادم و او را می خواهم. بنا به خواست من هم در تمرینات شرکت کرد. از او تشکر و فکر می کنم باشگاه در پی عقد قرارداد با او است.

کریمی درباره بسته بودن پنجره جابجاییی تراکتور اظهار داشت: ان شاءالله پنجره ما باز می گردد. هیچ کس نباید نگران گردد. با نظمی (مدیرعامل باشگاه) در این مورد صحبت کردم و قول داده پنجره باز گردد. نظمی مدیر باتجربه ای است و نسنجیده حرف نمی زند. او قول داده از تمام امکانات موجود استان استفاده کند تا پنجره جابجاییی باشگاه باز گردد.

وی درباره شرایط خودش در باشگاه تراکتور گفت: من با باشگاه قرارداد دارم. خوب شد این سوال را پرسید تا این مطلب را بگویم؛ یکی از دوستان صمیمی ام چند روز پیش می گفت چرا در تراکتور مجیزگویی می کنی. من هم گفتم با باشگاه تراکتور قرارداد دارم و چرا باید اصلاً این کار را کنم؟ من به خاطر حفظ انسجام تیم، باشگاه و تمام مجموعه های تراکتور که یکی از ارکان اصلی آن طرفداران هستند، خواستم انسجام باشگاه حفظ گردد. شبانه روز کار می کنیم و چرا باید الکی حرف بزنم؟

کریمی ادامه داد: از اول گفتم به خاطر طرفداران به تراکتور آمدم. آنها قدرشناس و پای کار هستند. دو مرحله سخت به این تیم آمدم. مرحله اول تراکتور هشتم جدول بود؛ چه کسی قبول می نماید این تیم هشتم باشد؟ در آن مقطع آمدم، یا علی گفتیم و خیلی هم کوشش کردیم. همه زحمت کشیدند و نتیجه خوبی هم حاصل شد. بعد از آن به هر دلیلی رفتم و مجدداً در یک شرایط بحرانی آبروی خودم را کف دستم گذاشتم و آمدم. من مقام آسیایی دارم، هر سال در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان از من دعوت می نمایند. در این شرایط سخت آمدم و با چند جلسه تمرین به مصاف النصر رفتیم. خدا هم لطف کرد و با دعای همه مردم و طرفداران توانستیم یک بازی آبرومندانه مقابل النصر انجام دهیم.

سرمربی تراکتور در خاتمه به خبرنگاران گفت: همان زمان که سرمربیگری تراکتور را پذیرفتم گفتم که شاهد یک بازی سخت مقابل النصر خواهید بود. الان هم می گویم النصر در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و شما این موضوع را خواهید دید. بازی آبرومندانه و قابل قبولی مقابل این تیم انجام دادیم. اگر عشق مردم، طرفداران و باشگاه نبود نمی توانستیم کار کنیم. تراکتور یک باشگاه قابل احترام است. اینها باعث شد به این تیم بیایم. پیشنهادات زیادی داشتم و الان هم دارم. به این مردم افتخار می کنم و برای همه احترام قائلم. قبلا هم گفتم، طرفداران تراکتور عاشق هستند؛ عاشق تیم و کسی که برای آنها زحمت کشیده باشد، نه کسی که زیر و رو بکشد. برای آینده تراکتور جوانان را می سازیم، چه باشیم چه نباشیم. یادتان باشد تراکتور همواره حریفی قابل احترام برای همه تیم ها خواهد بود. امیدوارم سال جاری هم بتوانیم حفظ آبرو کنیم ولی باید اوضاع را درست کنیم تا عاقبت مان به خیر گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1741

به "چاپ تراکت: کریمی: از جابجایی تراکتور راضی نیستم؛ آبرویم را کف دستم گذاشته ام، طرفداران عاشق زحمتکشان هستند، نه کسی که زیر و رو بکشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپ تراکت: کریمی: از جابجایی تراکتور راضی نیستم؛ آبرویم را کف دستم گذاشته ام، طرفداران عاشق زحمتکشان هستند، نه کسی که زیر و رو بکشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید