فوتبال ایران دچار دردانه های پایتخت شده است، داوران شجاعت ندارند

به گزارش نامیت، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا زنوزی پس از باخت چهار بر دو تراکتور مقابل استقلال تهران گفت: من قبل از هر چیز به طرفداران تراکتور بابت پنجم شدن در جهان به عنوان پر هوادارترین تیم جهان را تبریک بگویم. دومین تبریکم را هم باید بابت شخصیت بالایی که نشان دادند بگویم. آنها با تشویق های پس از باخت تیم فرهنگ و شخصیت والای خود را به نمایش گذاشتند.

فوتبال ایران دچار دردانه های پایتخت شده است، داوران شجاعت ندارند

مالک باشگاه تراکتور در مصاحبه با رادیو جوان درباره بیانیه ای که شب گذشته خطاب به هواداران تراکتور اعلام نموده بود گفت: کوچکترین کار را در قبال آنها انجام دادم. من به عنوان یک هوادار به آنها پیغام دادم تا به نوعی از آنها تقدیر و تشکر کنم.

وی درباره تعصب هواداران تراکتور به این تیم تاکید نمود: هواداران تراکتور واقعا مظلوم هستند. با اینکه پر هوادارترین تیم آسیا و ایران هستیم ولی واقعا به سادگی حق آنها خورده می گردد. آنها مظلومانه تیمشان را تشویق می نمایند. باید قبول کنیم تمام مسائل از استادیوم آزادی آغاز می گردد. آنجا مسائلی ایجاد می نمایند که تیم های شهرستانی و هوادارانشان مجبور می شوند جواب بدهند.

زنوزی به اتفاقات بازی پرسپولیس و ماشین سازی تبریز نیز اشاره نمود و گفت: مادر دو شهید و دو جانباز چه گناهی دارد که توهین بشنود. مسئولان فدراسیون هم سکوت می نماید. ما از برخوردهای اینچنینی کمیته انضباطی هم که اکنون صحبت می نمایند زیاد شنیده ایم. چرا در بازی پرسپولیس و سپاهان سر سپاهان را بریده اند. ما یاد گرفته ایم به خاطر دردانه هایمان سر تیم های شهرستانی را ببُریم.

مالک تراکتور در پاسخ به این سوال که چگونه خودتان را پنجمین تیم پر هوادار جهان می دانید اضافه نمود: سایت ترانسفرمارکت اعلام نموده است.

زنوزی درباره شایعه مسائل اقتصادی تراکتور توضیح داد: در برنامه دیگری عنوان کردم ما در آپارتاید رسانه ای دو تیم دردانه قرار گرفته ایم. آنها هیچ چیز را قبول نمی نمایند. مسئولان باید بپذیرند که دو سه قطب دیگر فوتبالی نیز ایجاد شده است. هر تهمتی را حاضرند تیم های رسانه ای آنها بزنند. تا کنون 30 الی 35 درصد از قراردادهای فصل جاری را گرداخت کردیم. به صراحت می گویم آنها نمی توانند قبول نمایند که قطب دیگری وجود دارد که از تیم هایشان پرهوادارتر است.

وی در ادامه اضافه نمود: یکی از روزنامه ها می گوید من در تاتارستان هستم . بله! من اینجا هستم اما اگر آن روزنامه در جریان باشد به خاطر آنها رفته ام که ترمینال تجاری در آنجا ایجاد کنم و برای جمهوری اسلامی است. من صنعتگر بین المللی هستم. خودم را تعریف نمی کنم اما متاسفانه با آپارتاید رسانه ای روبرو هستیم که مربوط به تمام شهرستان هاست.

زنوزی بار دیگر درباره مالکیت مشترک ماشین سازی و تراکتور گفت: بارها گفته ام و چندین با اعلام کردم هرکس ماشین سازی را می خواهد بسم الله! من تیم را همین طوری می دهم. فقط بیاید و در شان تیم حفظ کند. نمی خواهیم ماشین سازی را مثل پاس کنیم.

وی ادامه داد: خیلی مسائل در لیگ برتر تاثیرگذار است. این درست نیست داوران وقتی مورد غضب هواداران دو تیم پایتخت قرار می گیرند بیایند جهت دار قضاوت نمایند. باید جرات به داوران برگردد. تیم های شهرستانی از این موضوع ضربه می خورند. دردانه ها را خصوصی نمایند خیال همه راحت می گردد.

زنوزی اذعان داشت: من به نفع هواداران آنها می گویم که باید خصوصی شوند. این دو تیم در رقابت با بخش خصوصی جا خواهند ماند.

مالک باشگاه تراکتور به عملکرد بیژن حیدری داور بازی استقلال و تراکتور نیز اشاره نمود و گفت: بازیکن استقلال در دقیقه 4 به عقیده اکثر کارشناسان داوری باید اخراج می شد. اگر می گویم جرات از داوران گرفته شده است به همین خاطر است. داوران پشت دروازه و یاری ها هیچ یاریی به داور وسط نمی نمایند.

وی در خاتمه به حمایت از مصطفی دنیزلی پرداخت و تاکید نمود: از آقای دنیزلی حمایت می کنم. تیم خیلی خوبی ساخته و دستش درد نکند. بهترین تیم جهان هم که باشید دو سه باخت می آورد. گاهی اوقات بارسلونا هم از تیم های قعر جدولی شکست می خورد؛ ما که از استقلال شکست خوردیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 557

به "فوتبال ایران دچار دردانه های پایتخت شده است، داوران شجاعت ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال ایران دچار دردانه های پایتخت شده است، داوران شجاعت ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید