کمانداران برتر معرفی شدند

به گزارش نامیت، در انتها هفته یازدهم و دوازدهم ریکرو مردان و هفته نهم و دهم کامپوند مردان که در سایت تیروکمان برگزار گشت، کمانداران برتر معرفی شدند.

کمانداران برتر معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران، در پایان هفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر تیروکمان در ماده ریکرو مردان و هفته نهم و دهم کامپوند مردان که در سایت تیروکمان برگزار شد، کمانداران برتر معرفی شدند.

در هفته یازدهم ریکرو مردان؛ آکادمی استعدادیابی تبریز 5 بر صفر نفت امیدیه را شکست داد، انجمن اوتیسم ایران 3 بر 2 کشت و صنعت پارس مغان را مغلوب خود کرد، سپاهان 3 بر 2 برابر تیرانا به پیروزی رسید، آکادمی راد 5 بر صفر نساجی سبلان پارچه اردبیل را شکست داد، سهند تبریز 3 بر 2 هیأت استان مرکزی را مغلوب خود کرد و دانشگاه آزاد 4 بر صفر ناجا را شکست داد.

همچنین در هفته دوازدهم ریکرو مردان؛ آکادمی استعدادیابی تبریز 3 بر 2 کشت و صنعت پارس مغان را شکست داد، نفت امیدیه 4 بر یک برابر نساجی سبلان پارچه اردبیل به برتری رسید، آکادمی راد 4 بر یک سهند تبریز را شکست داد و سپاهان 4 بر یک برابر کارن آرچری به برتری رسید، هیأت استان مرکزی 4 بر یک ناجا را شکیت داد، دانشگاه آزاد 5 بر صفر تیرانا را شکست داد.

در مسابقات این هفته و در ریکرو مردان رضا شبانی از آکادمی راد با 332 امتیاز، صادق اشرفی از تیم دانشگاه آزاد با 324 امتیاز و میلاد وزیری از دانشگاه آزاد با 322 امتیاز در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

در هفته نهم کامپوند مردان؛ هیلان 3 بر 2 هیأت استان مرکزی را شکست داد، سپاهان 4 بر یک مرال را مغلوب خود کرد، هیأت استان قزوین 3 بر 2 برابر نفت امیدیه به برتری رسید، ناجا 5 بر صفر برابر هیأت استان کرمان به پیروزی رسید و آکادمی راد 5 بر صفر آلفا را شکست داد.

در هفته دهم کامپوند مردان نیز هیأت استان مرکزی 3 بر 2 مرال را شکست داد، هیلان 5 بر صفر برابر نفت امیدیه بهدپسروزی رسید، ناجا 5 بر صفر هیأت استان قزوین را شکست داد، سهند تبریز 3 بر 2 برابر آلفا به برتری رسید و آکادمی راد 5 بر صفر هیأت استان کرمان را شکست داد.

در مسابقات این هفته و در کامپوند مردان؛ محمد صالح پالیزبان از تیم آکادمی راد با 356 امتیاز، سیدحسام الدین کوثر از آکادمی راد با 353 امتیاز و مجید قیدی از ناجا با 349 امتیاز امتیازآورین بازیکنان این هفته را به خود اختصاص دادند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1927

به "کمانداران برتر معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمانداران برتر معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید