3 بازیکن به تیم فجر اضافه شدند، جذب بازیکن از استقلال نداریم

به گزارش نامیت، امیرحسین جوانی در گفت وگو با خبرنگاران، اعلام کرد: براساس آخرین مصوبه ای که هیأت مدیرها تیم فوتبال شهید سپاسی شیراز داشتند مقرر شد که تیم به لحاظ کادر بازیکنان تقویت شده تا فجر در نیم فصل دوم بتواند نتایج بهتری را در لیگ برتر کسب کند.

3 بازیکن به تیم فجر اضافه شدند، جذب بازیکن از استقلال نداریم

وی افزود: فجر شهید سپاسی شیراز در بازار جابجایی نیم فصل فعالیت خوبی داشته و تا به امروز سه بازیکن به صورت قطعی به فجر اضافه شده اند و دو بازیکن دیگر نیز در روزهای به جامانده به تیم اضافه خواهند شد.

جوانی تاکید نمود: دانیال کردستانی، میلاد کنندگانی و علی کمک بازیکنان قطعی اند که به تیم اضافه شده اند این در حالی است که قرار است یک معاوضه نیز بین تیم فوتبال فجر شهید سپاسی و یکی از تیم های لیگ رجحان انجام گردد که هنوز به صورت 100 درصد نهایی نشده است.

به گفته این مقام مسئول در تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز تمامی بازیکنانی که به تیم فجر اضافه شده اند با نظر سرمربی به این تیم ملحق شده اند.

وی در مورد جذب سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند مدافعان تیم فوتبال استقلال نیز گفت: بحث جذب این افراد فعلاً در دستورکار تیم نیست زیرا اگر این افراد سرباز شوند از اول اسفند ماه باید به عضویت تیم های نظامی درآمده که در آن موقع نیز مهلت قانونی جابجایی به سرانجام رسیده و برای آنان آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1932

به "3 بازیکن به تیم فجر اضافه شدند، جذب بازیکن از استقلال نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 بازیکن به تیم فجر اضافه شدند، جذب بازیکن از استقلال نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید