تازه ترین قیمت آپارتمان در تهران

به گزارش نامیت، در روزهای اخیر، سازندگان و مالکان واحدهای مسکونی نوساز حضور پررنگ تری در مقایسه با سایر دست اندرکاران در بازار مسکن داشته اند.

تازه ترین قیمت آپارتمان در تهران

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه های قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

آنالیز جدیدترین آگهی های فروش آپارتمان در تهران در ایام شیوع ویروس کرونا و همچنین قرار داشتن در ماه نیمه تعطیل فروردین نشان می دهد که بازار عرضه مسکن فعلا به تصرف سازندگان درآمده است.

به گزارش خبرنگاران هم اکنون تبدیل به احسن کردن واحدهای مسکونی به کمترین میزان خود رسیده است و این گروه از متقاضیان مصرفی، کمترین حضور را در بازار مسکن دارند. متقاضیان تبدیل به احسن کردن مسکن که باید به صورت همزمان نسبت به فروش واحد مسکونی خود و خریداری واحد جدید اقدام نمایند در عمده موارد هم اکنون ترجیح داده اند این اقدام را به بعد از عادی شدن شرایط و مهار بیماری کرونا موکول نمایند.

با این حال جدیدترین آگهی های فروش آپارتمان در تهران به خصوص در بازار فروش آپارتمان های بزرگ متراژ با مساحت بیش از 100 مترمربع، مربوط به واحدهای مسکونی نوساز و کلید نخورده است. مالکان این واحدها را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد. سازنده ها یکی از اصلی ترین عرضه نمایندگان این گروه از واحدها به بازار مسکن در سال جدید هستند. بخشی دیگر از این واحدها از سوی سفته بازها و بعضی دیگر از سوی سرمایه گذاران به بازار فروش عرضه شده اند.

علت تمایل سفته بازان و بعضی از سرمایه گذاران بازار مسکن به خروج از این بازار، نبود چشم انداز سود حداکثری ناشی از معاملات مسکن در سال 99 است که باعث شده در روزهای اخیر و در شرایطی که حضور سازنده ها در بازار معاملات مسکن بیش از پیش احساس می گردد این دو گروه نیز با حضور خود در بازار، میزان عرضه آپارتمان های کلیدنخورده را افزایش دهند. در جدول زیر تازه ترین قیمت آپارتمان های عرضه شده به بازار مسکن ارائه شده است. برای اطلاع از جدیدترین قیمت مسکن در تهران و سایر شهرستان ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 770

به "تازه ترین قیمت آپارتمان در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین قیمت آپارتمان در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید