کسب و کار

آخرین مهلت استفاده کارفرمایان از بخشودگی جرایم بیمه ای تا 31 تیرماه

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت کارفرمایان برای بهره مندی از بخشودگی جرایم بیمه ای 31 تیرماه جاری سرانجام می یابد.

1 مرداد 1400

رئیس جمهوری با ذائقه یک کودک 5 ساله

ایسنا نوشت: دستورهای غذایی این روزهای کاخ سفید با آنچه در دوران دو رئیس جمهور سابق آمریکا سرو می شد، تفاوت های اساسی دارد؛ دیگر خبری از دکمه کوکای ترامپ و یا سبد سیب اوباما نیست.

27 تیر 1400

ویلایی که به خاک سیاه نشسته است!

کرکره های بسته و نیمه باز و تک مغازه هایی که باز هستند، از بازاری حکایت می نمایند که این روزها به سختی زنده است. خیابان ویلا را به فروشگاه های صنایع دستی اش می شناسند؛ خیابانی که این روزها بی رونق تر از همواره است و فروشنده هایی که اغلب دیگر حوصله خودشان...

25 تیر 1400

قطار سینما را نمی توان به خاطر کرونا متوقف کرد

تهران (پانا) - یکی از مهم ترین رسالت های بنیاد سینمایی فارابی از بدو تأسیس، حمایت از آثار کودک و نوجوان بوده است. سینمای کودک و نوجوان در دهه 90 با فراز و فرودهایی روبه رو بود.

22 تیر 1400

سنت 4 ماهه بورس شکسته شد

خبرنگاران : روز چهارشنبه بورس سنت شکنی کرد و برای دومین روز متوالی ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار مثبت شد.

19 تیر 1400

کارگروه ستاد تسهیل خراسان رضوی مسائل 10 واحد صنعتی را آنالیز کرد

مسائل 10 واحد فراوریی خراسان رضوی در نشست کارگروه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری استان آنالیز و راهکارهای لازم برای برطرف آنها ارائه شد.

13 تیر 1400

روزهای پرحادثه بورس ، پیش بینی بورس یکشنبه

خبرنگاران : روز گذشته بورس در جهت نزولی رکوردهای جدیدی را شکست. فرایند بازار در معاملات امروز چگونه خواهد بود؟

12 تیر 1400

نخستین پایانه اختصاصی کالاهای متروکه کشور افتتاح شد

تهران (پانا) - معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی نخستین پایانه اختصاصی کالاهای متروکه کشور افتتاح کرد و از برنامه ریزی برای تقویت زیرساخت ها به منظور کاهش رسوب کالا و تعاملات سازنده با بنادر خبر داد.

1 تیر 1400

تب برگزاری گفت و گوهای زنده به پینترست رسید

پینترست از 24 ماه مه (سوم خرداد) یک رویداد آنلاین سه روزه را برگزار می نماید و محتوای بعضی از محبوبترین تولیدکنندگان محتوای خود را به صورت زنده پخش خواهد نمود.

22 خرداد 1400

عزم سازمان بورس برای حل مسائل صنایع جدی است

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، ایجاد میز صنایع را گامی مهم برای برطرف مسائل پیش روی صنایع بورسی دانست و تاکید نمود: عزم سازمان بورس برای حل مسائل جدی است.

20 خرداد 1400

منطقه آزاد چابهار در آستانه شکوفایی مالی

سال جاری، سالِ فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است و بی شک در منطقه آزاد چابهار که طی چند سال اخیر با یک چرخش تاریخی از تجارت به سمت فراوری روبرو بوده است موانعی بر سر راه فراوریکنندگان وجود دارد که برطرف این موانع، نیازمند پشتیبانی هایی در همه بخش...

19 خرداد 1400

گواهی قدمت و ثبت در خاطرات جمعی یونسکو چیست؟

سازمان های بین المللی همواره در بین تمام مردم جهان به نسبت سازمان های ملی و محلی از اعتبار بالاتری برخوردارند.

18 خرداد 1400

گوشی های لاکچری بازار چند؟

خبرنگاران : آیفون 12 پرو 512 گیگابایت گرانترین گوشی بازار است که با قیمت 44 میلیون و 150 به فروش می رسد.

9 خرداد 1400

کاربرد میلگرد در صنایع ساختمانی

از قدیم الایام، ساخت اسکلت با استفاده از قطعات و مواد مختلف برای افزایش مقاومت ساختمان، وجود داشته است. اگر نیاز بود ارتفاع ساختمان از حد مشخصی افزایش داشته باشد یا این که مقاومت بنا اهمیت پیدا می کرد، فقط نمی شد آجر یا کاه گل را روی هم چید و انتظار داشت...

7 خرداد 1400

افزایش 20 درصدی تورم تولیدکننده صنعتی در سال 99

نرخ تورم تولیدکننده بخش صنعت در مقایسه با سال قبل (تورم سالانه) در سال 99 به 56.8 درصد رسید که در مقایسه با همین اطلاع در سال قبل، 19.7 واحد درصد افزایش داشته است.

7 خرداد 1400

عربستان، خشم کاربران سعودی از دروغ های مالی دولت

سخنان دروغین وزیر بخش گردشگری در مورد فقدان بیکاری در استان العلا و همچنین مدیریت ضعیف دولت باعث شده تا بسیاری از بیکاران و جوانان در این استان اعتراض خود را به این شرایط اعلام نمایند.

4 خرداد 1400

بهار در بهار رفت

خبرنگاران ؛ نصرالله حدادی ـ در توضیح احوال او آمده است که: در روز دوشنبه 18 آذر 1265 شمسی برابر با 12 ربیع الاول سال 1304 قمری، در شهر مقدس مشهد و در محله سرشور پا به عرصه وجود گذارد. نامش را محمدتقی گذاردند و پدرش میرزا محمدکاظم صبوری، ملک الشعرای آستان مقدس...

3 خرداد 1400

پرداخت 12 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان سمنان

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: 12 میلیارد و 180 میلیون ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری توسط اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان در یک سال گذشته پرداخت شد.

25 اردیبهشت 1400

ویزای آمریکا: معرفی گران قیمت ترین ویزاهای جهان

عموما زمانی که صحبت از ویزاهای میلیون دلاری و گران قیمت می گردد، با ویزاهایی سر و کار خواهیم داشت که به وسیله دریافت آن، مسیری برای اخذ اقامت دائم و شهروندی آن کشور فراهم می گردد. بنابراین متقاضی بیشتر این ویزاها افراد ثروتمندی هستند که خواستار دریافت...

15 اردیبهشت 1400

چگونه کسب کار خود را در اینستاگرام متحول کنیم

رپرتاژآگهی - شبکه اینستاگرام که با هدف به اشتراک گذاشتن فیلم وعکس به وجود آمده است، امروزه به یکی از بزرگ ترین شبکه ها جهت رونق کسب وکار تبدیل شده است. به طوری که صاحبان مشاغل تبلیغ در اینستاگرام را جدی گرفته و سعی در جذب فالوور می کنند. چراکه می دانند...

11 اردیبهشت 1400
تعداد: (192)