خبرنگاران هیات کشتی مازندران اتهامات باشگاه استقلال را نادرست خواند

به گزارش نامیت، ساری - خبرنگاران - دبیر هیات کشتی مازندران اتهامات سرپرست باشگاه استقلال در باره عدم صدور رضایت نامه برای دو کشتی گیر این تیم را نادرست بیان نمود و گفت : تخریب هیات کشتی مازندران زیبنده تیم استقلال نیست

خبرنگاران هیات کشتی مازندران اتهامات باشگاه استقلال را نادرست خواند

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران ، سرپرست باشگاه استقلال چند روز پیش در نامه ای به علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی نسبت به آنچه که غرض ورزی مسئولان هیات کشتی مازندران در صدور رضایتنامه برای محمد رمضانپور و علی سوادکوهی برای این باشگاه نامید ، شکایت کرد.

علی مددی در نامه اش نوشته بود : با توجه به خاتمه زمان رسمی قراردادها در 25 آبان توسط سازمان لیگ و فدراسیون کشتی ، متاسفانه هیات کشتی استان مازندران با غرض ورزی رضایتنامه محمد رمضانپور و علی سوادکوهی را که با تیم کشتی استقلال حدود سه ماه است قرارداد داخلی امضا کرده و نزدیک 35 درصد قراردادشان را دریافت کرده اند، صادر نکرده است.

سرپرست باشگاه استقلال از رییس فدراسیون کشتی خواست تا به وسیله کمیته انضباطی به عنوان داور حکم در قراردادهای سازمان لیگ رضایتنامه این کشتی گیران را صادر کند.

به گزارش روابط عمومی هیات کشتی مازندران ، دبیر هیات کشتی این استان در پاسخ به این اتهامات ان با بیان اینکه سرپرست تیم کشتی استقلال بدون آگاهی علیه این هیات موضع گیری کرده است، گفت: تخریب هیات کشتی استان مازندران به عنوان مهد کشتی کشور، زیبنده تیم استقلال نیست.

فرزاد فعلی اضافه نمود : هیات کشتی مازندران رضایت نامه علی سوادکوهی را در تاریخ 24 آبان به صورت اتوماسیون برای سازمان لیگ ارسال کرد و کشتی گیر هم در جریان نهاده شد.

وی در مورد رضایت نامه محمدرمضانپور نیز گفت : براساس ضوابط اداری، هیچ درخواست رسمی از سوی کشتی گیر یا تیم استقلال مبنی بر صدور رضایت نامه دریافت نشد.

دبیر هیات کشتی مازندران با تاکید بر این که ایجاد فضای منفی در شبکه های مجازی به نفع ورزش نیست ، گفت: مسئولان تیم کشتی استقلال تهران به جای تعجیل در تخریب کشتی مازندران، می توانستند با یک تماس تلفنی ساده شرایط کشتی گیر خود را پیگیری نمایند تا این گونه حاشیه ایجاد نشود.

فعلی اضافه نمود : از سازمان لیگ هم انتظار می رود تا مسئولان تیم ها را درخصوص فرایند پیگیری شرایط کشتی گیران توجیه کند تا اقدامات نسنجیده را مرتکب نشوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1273

به "خبرنگاران هیات کشتی مازندران اتهامات باشگاه استقلال را نادرست خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هیات کشتی مازندران اتهامات باشگاه استقلال را نادرست خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید