راننده های شهرستانی طعمه دارو های بی هوشی سارقان

رئیس کلانتری 169 مشیریه از دستگیری سارقی که از رانندگان شهرستانی به شیوه بی هوشی سرقت می کرد، اطلاع داد.

راننده های شهرستانی طعمه دارو های بی هوشی سارقان

به گزارش ، سرهنگ سید امین موسوی پور بیان داشت: سرانجام هفته گذشته فردی 35 ساله ساکن یکی از استان های همجوار تهران به کلانتری 169 مشیریه مراجعه و گفت: راننده یک دستگاه خودروی سواری است و مسافری را از استان اصفهان به شهر تهران آورده که هدف سرقت نهاده شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: مال باخته در مورد جزئیات شکایت خود گفت: پس از پیاده کردن مسافر در ترمینال جنوب، تصمیم گرفتم که به نزد یکی از بستگانم که در محله سه راه افسریه ساکن است، بروم، در ترمینال جنوب مسافر دیگری را به قصد سه راه افسریه سوار بر خودروام کردم که مدعی بود کمی جلوتر پیاده می گردد و پول خوبی نیز می دهد.

شاکی گفت: پس از طی مسافتی و تبادل نظر مسافر به من نوشیدنی تعارف کرد من هم که مسافت طولانی ای طی نموده ام و مقداری هم تشنه بودم، نوشیدنی وی را پذیرفتم و پس از خوردن نوشیدنی، دیگر چیزی نفهمیدم و فقط یادم است ساعات سرانجامی شب بود که خوابم برد. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم که متهم مرا پشت شمشاد ها در اطراف جاده امام رضا رها کرد و ماشین ام را به سرقت نموده است.

سرهنگ موسوی پور با اشاره به اینکه شاکی پس از به هوش آمدن متوجه ماجرا شده بود و پرسان پرسان به کلانتری مراجعه نموده بود، اضافه نمود: تیم عملیات کلانتری برای شناسایی متهم وارد عمل شدند و شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی گفت: هنگام تحقیقات پلیسی، راننده دیگری نیز به کلانتری مراجعه و در اظهارات مشابهی گفت: راننده خودروی سواری می باشد و مسافری را از شهر آمل به تهران آورده است که در سه راه افسریه تهران، مسافر به وی نوشیدنی تعارف می نماید و پس از به هوش آمدن متوجه می گردد که مسافر خودرو اش را سرقت و وی را در کنار خیابانی رها نموده است.

وی اضافه نمود: شناسایی و دستگیری متهم به طور ویژه در دستور کار نهاده شد تا اینکه در گشت زنی های هدفمند ماموران گشت انتظامی کلانتری متهم را در حالی که با خودروی راننده آملی در حال تردد بوده شناسایی و پس ازمدتی تعقیب و گریز پیروز شدند وی را دستگیر نمایند.

کلانتر محله مشیریه گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری در تحقیقات پلیسی معین شد که متهم تحت تعقیب پایگاه سوم پلیس آگاهی است.

وی توضیح داد: با تکمیل تحقیقات پلیسی و دریافت دستور قضائی متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس آگاهی قرار خواهد گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 16 آبان 1398 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 439

به "راننده های شهرستانی طعمه دارو های بی هوشی سارقان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راننده های شهرستانی طعمه دارو های بی هوشی سارقان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید