راه اندازی مرکز نوآوری تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

به گزارش نامیت، یک مرکز نوآوری برای رونق استارتاپ های تبلیغات و بازاریابی دیجیتال راه اندازی شد.

راه اندازی مرکز نوآوری تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ خشتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرگزاری مالی ایران ، یک مرکز نوآوری و شتابدهی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری افتتاح شد تا راه رونق استارت آپ های فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال، تبلیغات هوشمند و برندینگ هموار گردد.

این مرکز نوآوری با تمرکز بر حوزه های مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات، بازار آینده کسب وکارها در این حوزه را برای ورود به دنیای نوآوری و فناوری آماده می نماید.

همچنین این مرکز نوآوری بر بستر یک هلدینگ در کنار 16 تیم فناور و استارت اپی در حوزه تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، تحقیقات بازار، برنامه ریزی رسانه، آموزش و مشاوره مارکتینگ و فناوری های پیشرفته فعالیت می نماید.

همزمان با افتتاح مرکز نوآوری، 4 خدمت استارتاپی در حوزه بازاریابی دیجیتال که به بازار عرضه شده است به دست معاون علمی و فناوری رونمایی شد.

بیش از 450 نیروی انسانی تمام وقت و 1025 نیروی پاره وقت در این مجموعه فناور فعالیت می نمایند. تیم های نوآور فعال در حل مسائل آینده بازاریابی از این خدمات بهره مند می شوند.

شرکت های شناخته شده خارجی مشتری خدمات شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ هستند و در حال حاضر زمینه استفاده شرکت های داخلی از این خدمات فراهم شده است.

این مرکز نوآوری با هدف سرعت دادن به پیشرفت و تحول آفرینی در صنعت بازاریابی دیجیتال شکل گرفته است. در حال حاضر با همراهی برندهای شناخته شده نیز کار شتابدهی ایده های نوآورانه را دنبال می نماید.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1147

به "راه اندازی مرکز نوآوری تبلیغات و بازاریابی دیجیتال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی مرکز نوآوری تبلیغات و بازاریابی دیجیتال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید