عزل و نصب های نو پادشاه عربستان،انصارالله: معین فرمانده نو ائتلاف اثبات شکست ریاض است

به گزارش نامیت، عضو شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی مشخص فرمانده تازه نیروهای مشترک ائتلاف متجاوز عربی از سوی پادشاه عربستان را اثبات شکست ریاض در جنگ یمن خواند.

عزل و نصب های نو پادشاه عربستان،انصارالله: معین فرمانده نو ائتلاف اثبات شکست ریاض است

به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی یمن و از رهبران جنبش انصارالله این کشور در سخنانی به معین فرمانده تازه نیروهای مشترک ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی واکنش نشان داد.

وی در توییتی در این باره نوشت: معین فرمانده تازه نیروهای مشترک ائتلاف متجاوز عربی از سوی ملک سلمان به عبد العزیز، پادشاه عربستان سعودی تنها بیانگر اثبات شکست آنها است.

الحوثی تاکید نمود: تغییر سیاست مفید است، اما تغییر رهبران تنها به معنای اثبات شکست است.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که ملک سلمان در حکمی مطلق بن سالم بن مطلق الازیمع، را به عنوان فرمانده تازه نیروهای مشترک ائتلاف متجاوز عربی معین کرد.

پادشاه عربستان بعلاوه در احکام دیگری توفیق بن فوزان بن محمد الربیعه، وزیر بهداشت را برکنار و فهد بن عبد الرحمن بن داحس الجلاجل را جایگزین وی کرد.

ملک سلمان توفیق بن فوزان بن محمد الربیعه را به عنوان وزیر حج و عمره منصوب و عبد العزیز بن عبد الرحمن بن عبد العزیز العریفی، معاون وزیر حمل و نقل و خدمات لجستیک را از سمتش برکنار و او را در سمت مشاور دبیرخانه عمومی شورای وزیران منصوب کرد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1780

به "عزل و نصب های نو پادشاه عربستان،انصارالله: معین فرمانده نو ائتلاف اثبات شکست ریاض است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزل و نصب های نو پادشاه عربستان،انصارالله: معین فرمانده نو ائتلاف اثبات شکست ریاض است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید