فعالیت بین شهری اسنپ، تپ سی و 9 تاکسی اینترنتی ممنوع شد

به گزارش نامیت، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در نامه ای به معاون دادستان کل کشور اسامی 11 تاکسی اینترنتی غیرمجاز برای فعالیت در حوزه بین شهری را گفت.

فعالیت بین شهری اسنپ، تپ سی و 9 تاکسی اینترنتی ممنوع شد

مهر: پس از آنکه داوود کشاورزیان معاون وزیر سابق راه و شهرسازی و رئیس پیشین در 8 مرداد 96 اعلام کرد فعالیت اسنپ در حوزه حمل مسافر بین شهری ممنوع بوده و تنها تاکسی های با پلاک ع که مجوز از سازمان راهداری دارند، می توانند در این حوزه فعالیت کنند، تا کنون چند مرتبه دیگر موضوع فعالیت تاکسی های اینترنتی در بخش حمل مسافر بین شهری حاشیه ساز بوده است.

اخیرا نامه ای به امضای عبدالهاشم حسن نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خطاب به محمد جواد حشمتی مهذب، معاون سابق قضایی دادستان کل کشور نوشته شده و در آن اسامی سایت ها و اپلیکیشن های غیر مجاز حمل مسافر بین شهری در استان های مختلف اعلام شده است.

پیرو این نامه که در خرداد امسال به معاون سابق قضایی دادستان ارجاع شد، احمد فاضلیان معاون جدید قضایی دادستانی کل کشور نیز در نامه ای در شهریور امسال خطاب به علی القاصی مهر دادستان عمومی و انقلاب تهران اسامی تاکسی های اینترنتی مورد نظر سازمان راهداری را به دادستان تهران ارائه داده تا اقدامات قانونی لازم در خصوص اپلیکیشن های مورد نظر انجام شود.

گفتنی است اپلیکیشن هایی چون اسنپ، تپ سی، ماکسی، تاچ سی، تیراژه و چند استارتاپ دیگر در این لیست قرار دارند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 575

به "فعالیت بین شهری اسنپ، تپ سی و 9 تاکسی اینترنتی ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت بین شهری اسنپ، تپ سی و 9 تاکسی اینترنتی ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید