قیمت سورن پلاس دوگانه سوز چقدر است؟

به گزارش نامیت، طرح فروش فوق العاده ایران خودرو امروز 26 آذرماه انجام می گردد. یکی از خودرو هایی که در این طرح عرضه می گردد، سورن پلاس دوگانه سوز است. اما قیمت سورن پلاس دوگانه سوز چیست و مشخصات فنی این خودرو کدام است؟

قیمت سورن پلاس دوگانه سوز چقدر است؟

به گزارش تجارت نیوز، در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو مخصوص مادران، قیمت سورن پلاس 281 میلیون تومان اعلام شده است. اما قیمت سورن پلاس در بازار آزاد 467 میلیون تومان است.

گزارش ها نشان می دهد که این خودرو در روز های اخیر مشمول افزایش قیمت شده و قیمت آن در بازار آزاد اندکی افزایش یافته است. به نحوی که قیمت این خودرو ظرف ماه گذشته تا کنون حدود 40 میلیون افزایش قیمت داشته است. چون در آبان ماه با قیمت 422 میلیون تومان معامله می شد.

با این حساب می توان گفت اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد سورن پلاس دوگانه سوز 186 میلیون تومان است. به عبارتی مادران دارای دو فرزند و بیشتر چنانچه بتوانند در این طرح برنده یک خودرو سورن پلاس شوند، 186 میلیون تومان سود نموده اند.

این سود در حالی است که دو خودروساز بزرگ ایران هر دو زیان ده هستند و طرح های فروش فوق العاده و فروش فوری که برگزار می نمایند گاهی مورد انتقاد بسیاری از افراد قرار می گیرد، چون این وام های بدون عوض را از جیب سهامداران خود پرداخت می نمایند.

مشمولان فروش فوق العاده سورن پلاس

طرح فروش فوق العاده ایران خودرو امروز 26 آذرماه شروع و تا 28 آذر ماه ادامه دارد. مراسم قرعه کشی روز چهارشنبه 30 آذرماه برگزار می گردد. در این طرح تنها دو گروه می توانند شرکت نمایند، یکی مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دیگری مالکان خودرو های فرسوده.

البته ایران خودرو قیمت سورن پلاس برای مالکان خودرو های فرسوده را هنوز اعلام ننموده، اما تاکید نموده که زمان تحویل این خودرو ها 3 ماهه است. خودروی دیگری که در این طرح فروش فوق العاده 26 آذر ایران خودرو عرضه می گردد، پژو پارس ای ال ایکس است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1401 بروزرسانی: 5 دی 1401 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 2110

به "قیمت سورن پلاس دوگانه سوز چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت سورن پلاس دوگانه سوز چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید