معاون استاندار تهران: تخلف اعضای شورای شهر قرچک در دست آنالیز است

به گزارش نامیت، تهران (پانا) - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه عملکرد شوراهای استان تهران در دوره پنجم قابل قبول بوده است گفت با تمام توان از عملکرد شوراهای استان تهران دفاع می گردد.

معاون استاندار تهران: تخلف اعضای شورای شهر قرچک در دست آنالیز است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در جلسه هم اندیشی با مسئولین مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه با اشاره به اینکه شوراهای شهر باید جوابگوی لغزش ها باشند و بدانند که با آنها برابر قانون و مقررات برخورد می گردد گفت: علی رغم موارد محدودی که از سوی بعضی از اعضای شورای شهر و روستا در استان رخ داده، در مجموع عملکرد اعضای شورا در استان تهران قابل دفاع بوده است.

وی در خصوص تخلفات اقتصادی بعضی از اعضای شورای شهر قرچک بیان نمود: این موضوع در دستور کار دادستانی، مراجع نظارتی و قضایی قرار گرفته است، البته تا به امروز این موضوع تایید نشده و منتظر هستیم تا مراجع ذی صلاح کار خود را انجام دهند و تا زمان حصول نتیجه، اجازه نمی دهیم خللی در خدمت رسانی به مردم منطقه ایجاد گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با تاکید بر اینکه ناسپاسی از توفیقات بدست آماده و اقدامات شوراها پذیرفتنی نیست ادامه داد: در هر حال ما باید از ارکان نظام جمهوری اسلامی پاسداری کنیم، اما این موضوع به این معنا نیست که ارکان شورای اسلامی دچار خدشه شده است.

چراغعلی با بیان اینکه موضوع تخلف بعضی از اعضای شوراها، نباید سبب سوء استفاده رسانه های معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردد بیان نمود: در حال حاضر با وجود بیش از دو هزار عضو شورای اسلامی شهر و روستا در استان تهران، درصد کمی از آنها تا به امروز دچار لغزش شده اند.

وی ضمن تقدیر از مسئولین مدیریت شهری، خواهان کوشش مضاعف آنان به منظور افزایش سطح کیفی زندگی مردم شد و گفت: برگزاری جلسات شورا به صورت علنی و اطلاع مردم از مصوبات شورا، دعوت از متخصصین، روشنفکران، نخبگان و اصحاب رسانه برای حضور در جلسات و نظارت مضاعف بر ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه، ارائه گزارش عملکرد شورا و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی که همان جمهوری نظام است از اهداف مهم هر شورای شهر باید باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران اعلام کرد: اعضای شورای شهر باید کوشش نمایند تا اتاق فکری در جهت پیشبرد اهداف خود تشکیل دهند و کوشش نمایند تا بتوانند، درآمدی پایدار در بخش خصوصی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1514

به "معاون استاندار تهران: تخلف اعضای شورای شهر قرچک در دست آنالیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون استاندار تهران: تخلف اعضای شورای شهر قرچک در دست آنالیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید