نصیرزاده: نتیجه تساوی مقابل پرسپولیسِ 100 میلیاردی جذابیت داشت، حرکات خطیبی توهین نبود

به گزارش نامیت، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز تساوی تیم فوتبال این باشگاه در دیدار مقابل پرسپولیس را باارزش دانست.

نصیرزاده: نتیجه تساوی مقابل پرسپولیسِ 100 میلیاردی جذابیت داشت، حرکات خطیبی توهین نبود

به گزارش خبرنگار ورزشی نامیت، هوشنگ نصیرزاده پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال ماشین سازی مقابل پرسپولیس در مورد اعلام پنالتی به ضرر تیمش گفت: پنالتی هایی که داورها به ضرر ما گرفته اند، هیچ کدام گل نشده است. در بازی با سپاهان، در بازی با پرسپولیس و امروز هم که این پنالتی گل نشد. حامد لک هم که امروز مورد اعتراض قرار گرفت. به نظرم مبارزه قشنگ و خوبی بود و نتیجه تساوی مقابل تیمِ 100 میلیاردی پرسپولیس جذابیت داشت. بازی منصفانه ای انجام دادیم و روی هم رفته اگر کسی خودش را هم روی زمین می انداخت، داور وظیفه دارد که آن زمان را به وقت های بازی اضافه کند، دیدید که پنج دقیقه هم وقت تلف شده گرفته شد.

وی ادامه داد: از نحوه اعتراض هواداران به زننده پنالتی هم مشخص بود که خودشان به خودشان معترض هستند. ما از نتیجه راضی هستیم، چرا که امتیاز دریافت در تهران کار سختی است. فارغ از این، جو رسانه ای هم به شدت به نفع پرسپولیس است. آنها یک تیم بزرگ و پرطرفدار هستند. من آدم فنی نیستم، اما پرسپولیس به سرعت بازی را شروع و تیم ما پرس می کرد، اما در نیمه دوم که نیمه مربیان است، خطیبی خیلی خوب کار کرد و نواقص تیم را برطرف کرد. ضمن اینکه 9 نفر جدید هم این فصل به تیم ما اضافه شده اند و زمان می برد تا به هماهنگی کامل برسند.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در مورد حرکات رسول خطیبی در کنار زمین رو به هواداران پرسپولیس مطرح کرد: هر کسی یک آستانه تحملی دارد. ممکن است برخی خیلی سریع و خیلی دیرتر عصبانی شوند. دریافت پنالتی در دقیقه 88 یعنی کار تمام است. آن اعتراض هم یک اعتراض معمولی بود و خطیبی اخطارش را هم گرفت. اشکالی ندارد. ما که فوتبال معلولان و جانبازان بازی نمی کنیم که حرکتی نداشته باشد. ممکن است سرمربی ما حرکاتی نشان داده باشد، ولی به معنی توهین نبوده و نیست. خطیبی مربی خیلی خوبی است و بازیکن خوبی هم بوده است. من به طور کلی با او راحت هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 553

به "نصیرزاده: نتیجه تساوی مقابل پرسپولیسِ 100 میلیاردی جذابیت داشت، حرکات خطیبی توهین نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیرزاده: نتیجه تساوی مقابل پرسپولیسِ 100 میلیاردی جذابیت داشت، حرکات خطیبی توهین نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید