پیشنهاد کیهان به وزارت بهداشت، پیامک هشدار کرونایی را باید به روحانی می زدید!

به گزارش نامیت، خبرنگاران : وزارت بهداشت برای هشدار درباره کرونا و جلوگیری از شیوع آن، باید به آقای روحانی پیامک می زد و نه به مردم!

پیشنهاد کیهان به وزارت بهداشت، پیامک هشدار کرونایی را باید به روحانی می زدید!

به گزارش به نقل از روزنامه کیهان، سایت عصر ایران از سایت های حامی دولت، به رویکرد غیرمسئولانه آقای روحانی در این زمینه پرداخت و نوشت: هموطن عزیز با آرزوی تندرستی و شادکامی؛ متاسفانه اوج گیری خیز چهارم کرونا در سراسر کشور قطعی است. تعداد مبتلایان در بیشتر نقاط کشور با سرعت در حال افزایش است. برای حفظ سلامت و جان خود و خانواده، لطفا به سیزده بدر نروید، خارج از منزل حتما ماسک بزنید، از حضور در دورهمی های خانوادگی، مراسم عروسی و سوگواری و محیط های پرجمعیت پرهیز کنید.

احتمالا پیامک بالا به دست شما هم رسیده است. مسئولان وزارت بهداشت به شدت نگران بالا رفتن آمارها و شروع اوج گیری دوباره کرونا هستند. این شرایط به شدت قابل پیش بینی بود. مردم سفر رفتند، عروسی دریافتد، مهمانی دادند، بعضی ها دیگر در مکان های عمومی از ماسک استفاده نمی نمایند و همه اینها باعث به وجود آمدن شرایط فعلی است.

اما ای کاش مسئولان وزارت بهداشت این پیامک را برای جناب رئیس جمهور می فرستادند. روحانی در 7 فروردین 1400 گفت: به نظر من پیک کرونا سرانجام یافته است. مقابله با این بیماری از 14 ماه تا الان سهل تر و آسان تر شده است.

کاش به جای شرح دادن به مردم، ابتدا رئیس جمهور را توجیه می کردند که با سخنانشان، به عادی سازی شرایط کرونایی یاری ننمایند.

شک نکنید بعضی بعد از شنیدن این سخنان شاذ رئیس جمهور، بار و بندیل سفر را بستند و راهی شهرهای زیبای کشور شدند.

بله، شرایط امروز تنها و تنها به خاطر حس عادی شدن شرایط است که توسط ستاد ملی کرونا به مردم القا شد. وقتی سفر رفتن آزاد است، وقتی جشن دریافت برقرار است و فقط یک منع رفت و آمد آن هم به صورت نیم بند اجرا می گردد باید هم شاهد آمار مرگ و میر سه رقمی کرونایی باشیم.

کرونا حسابی از این شرایط راضی است. شده مثل آنهایی که رکابی می پوشند، متکا را روی زمین می اندازند و جلوی تلویزیون لم می دهند، تخمه می خورند و کیف جهان را می برند.

القصه که با این شکل تصمیم گیری، باید منتظر پیک چهارم و پیک های بعدی هم باشیم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: namit.ir شناسه مطلب: 1515

به "پیشنهاد کیهان به وزارت بهداشت، پیامک هشدار کرونایی را باید به روحانی می زدید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد کیهان به وزارت بهداشت، پیامک هشدار کرونایی را باید به روحانی می زدید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید